obal alba

Lovu zdar

Nuck Chorris Gang

Indies Scope / 2011
Žánry: blues, rap, rock
MAM494
CD 254 Kč
MP3bitrate 256-320 kbps 99 Kč
FLACbezztrátová komprimace, MP3 přibaleny zdarma 149 Kč

O ALBU

Příznivci utrhnutých jestřábích pařátů na značky!

Začíná pořádná makačka, rozcvička a skákačka. Druhé řadové album mistrů s pařáty, kapely Nuck Chorris Gang je tu a to s názvem LOVU ZDAR! Gang oznamuje, že dnes je na pultě „čerstvá člověčina“, nad ránem sestřelená. Na albu najdete skladby přesně tak, jak znáte Nucka Chorrise: Tvrdé bluesové reefy a skákavé refrény se mísí s romantickými melodiemi nejnovějších trendů, své si najdou i příznivci dechovky, latiny a aqua zumby.

Nuck Chorris Gang od svého vzniku drží stejnou sestavu (Lukáš Kytnar (bicí), Mojmír "Bob" Sabolovič (baskytara), Jan Švihálek (kytara, zpěv), Zdeněk Swaczyna (rap), Václav Jun (rap)), jak každý ví, odchod z gangu je totiž vždy hodně bolestivou záležitostí. Nyní Gang po třech letech vydává své druhé album LOVU ZDAR za podpory Indies Scope. Většinu skladeb příznivci utrhnutých jestřábích pařátů znají už z koncertů, Nuck Chorris je střídavě hrává už delší dobu, ale teprve teď konečně své skákavé pecky vypaluje do stříbrného kolečka, aby stoupenci tohoto nadnárodního hrdiny mohli jeho styl trénovat i doma, na cestách a v zaměstnání.

Textově je LOVU ZDAR daleko dotaženější než jeho předchůdce (100% Karate, 2008 Indies Scope), Nuck Chorris si našel svůj styl a po většinu doby se drží lehčích témat plných recese, ironie, sarkasmu a nadhledu, ale samozřejmě nechybí i pecky o životě nebo vyloženě sebedestruktivní skladby.

Na albu bohužel nenajdete známé tváře jako Káďu Lřížka, Raru Dolinc ani Htandu Složka, nicméně každý z hostů přidal to svoje kolínko a jestřábí údery jsou hned pestřejší.  Jakub Štěpánik z Hoochie Choochie Band, Rudolf Brančovský z Poletíme?, nečekaně si krátce zatroubil i legendární bojovník Jaromír Hnilička a Marian Jaslovský, muzikant tělem i duší, který stojí za desítkami kvalitních projektů, na albu vystřídal několik nástrojů a také se ujal role producenta. Se svým kolegou Rolandem Kánikem ze Studia SonicCat všechny skladby protáhly analogem, aby zvuk dostal pořádnou sílu a finální mixy poslali Broňkovi Šmidovi do Studia Indies na mastering.

Tím se kruh uzavřel a LOVU ZDAR může mezi vás. CD obsahuje 10 skladeb a jeden skit. Je ukryto v šestistránkovém papírovém digipacku a obsahuje ilustrace od malíře Tomáše Oprchala, který originálním způsobem oživil tento praktický, dobře omyvatelný obal. Věříme, že si album najde své příznivce po celém světě a slova mistra bojových umění Nucka Chorrise tak budou neustále znít ve všech provinciích této planety.


SKLADBY

ukázka název stáhnout cena zdarma

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT Blues | Rap | Rock

obal alba

Minuta ticha

Život v obrazech
Dostupné varianty
CD 212 Kč
MP3 99 Kč
obal alba

Kulturní úderka

Rock´s Groove
Dostupné varianty
CD 249 Kč
MP3 99 Kč
FLAC+mp3 149 Kč
obal alba

Hoochie Coochie Band

Screamin´ The Blues
Dostupné varianty
CD 212 Kč
MP3 99 Kč
obal alba

Květy

Kocourek a horečka
Dostupné varianty
CD 254 Kč
MP3 99 Kč
FLAC+mp3 149 Kč
obal alba

Varga Marián

Marián Varga & Moyzesovo kvarteto
Dostupné varianty
CD 399 Kč
LP 899 Kč
obal alba

Various Artists

Blues ze Staré Pekárny č. 3.
Dostupné varianty
CD 179 Kč
MP3 99 Kč
RECENZE

BONUSY    O NÁKUPU
    © Indies Scope

    IČ 105 34 181     /     Dolní Loučky 191     /     594 55  Dolní Loučky u Brna
    ×