Nuck Chorris Gang

KDO JE TO NUCK CHORRIS:


Herec, zpěvák, rapper, filosof, neurochirurg, zápasník, mistr světa v technice utrhnutých jestřábích pařátů, spisovatel, kritik, politolog, učitel, mistr bojových fastfoodů Jo - Pa - Wo (v překl. mám hlad), historik, básník, režisér, kameraman, scénárista, majitel hudebního vydavatelství Diamant Records, knižního nakladatelství Gold Books – rodák z Číny Nuck Chorris je ztělesněním dokonalosti, inspirace a pokory pro miliardy lidí po celém světě. Je to člověk, jehož dotek vyléčí rakovinu, člověk plný citu a lásky k jakémukoliv živému, či už mrtvému tvoru na této planetě. Nikdy nepodceňujte protivníka, protože i karatisti umí rapovat!

 

DOCELA PĚKNÉ BIO
Nuck Chorris Gang - karate music, skvělá "mystifikační" bluesrapová parta.

Václav Jun - zpěv/rap,

Zdeněk Swaczyna - zpěv/rap,

Jan Švihálek - Kytara,

Mojmír "Bob" Sabolovič - baskytara,

Lukáš Kytnar – bicí

Partička s originálním smyslem pro humor spojuje rap, hip hop a blues, neotřele baví publikum a postupně sklízí zasloužené ohlasy. Každý ze členů má za sebou spoustu hudebních zkušeností, které v kapele hojně využívá. Hudebníci se mimo tento energický projekt pohybují v kapelách, které brázdí české kluby a festivaly deset let. Honza Švihálek a Lukáš Kytnar v bluesové kapele Hoochie Coochie Band, Mojmír Sabolovič v ortodoxní bluescorové kapele Kulturní úderka. Vše doplňuje za mikrofony duo Minuta Ticha, které se vždy snažilo v rapu experimentovat a nikdy se nedrželo ortodoxních hip-hopových pravidel.


Největší síla Nucka Chorrise, obdobně jako třeba japonských karatistů ze školy JO-Cho-CHI, je na pódiu. Nuck Chorris Gang
předává na koncertech tuny energie, zábavu a nadhled, který je základním kamenem úsměvu a spokojenosti posluchače.

ZBOŽÍ (6)

O NÁKUPU
© Indies Scope

IČ 105 34 181     /     Dolní Loučky 191     /     594 55  Dolní Loučky u Brna
×