obal alba

100% Karate

Nuck Chorris Gang

Indies Scope / 2008
Žánry: blues, rap, rock
MAM423
CD 254 Kč
MP3bitrate 256-320 kbps 99 Kč
FLACbezztrátová komprimace, MP3 přibaleny zdarma 149 Kč

O ALBU

Chystám se jít si koupit kimono. A co Vy?

Nuck Chorris Gang hrají 100% karate music a jsou skvělá "mystifikační" bluesrapová parta. Partička s originálním smyslem pro humor spojuje rap, hip hop a blues, neotřele baví publikum a postupně sklízí zasloužené ohlasy. Svůj styl karate musik lze přeložit dle slov vicemistra utrženého jestřábího pařátu a mluvčího kapely Václava jako „Nával energie, která se ho bude snažit pohltit. Upocený dav skákající metr do výšky. Upocenou kapelu skající metr do výšky. Tuny srandy a nadhledu.“

 

NUCK CHORRIS: Herec, zpěvák, rapper, filosof, neurochirurg, zápasník, mistr světa v technice utrhnutých jestřábích pařátů, spisovatel, kritik, politolog, učitel, mistr bojových fastfoodů Jo - Pa - Wo (v překl. mám hlad), historik, básník, režisér, kameraman, scénárista – rodák z Číny Nuck Chorris je ztělesněním dokonalosti, inspirace a pokory pro miliardy lidí po celém světě. Je to člověk, jehož dotek vyléčí rakovinu, člověk plný citu a lásky k jakémukoliv živému, či už mrtvému tvoru na této planetě. Nikdy nepodceňujte protivníka, protože i karatisti umí rapovat!

 

Album „100% karate“ zní svěže, úderně ale zároveň se nebojí vtipu a ironie. Rap a inteligentní texty jsou podepřeny bluesově rockovou kytarou a basou, která nenechá vydechnout. Bicí tvoří podnětnou plochu pro celkový úderný dojem kapely. Třešničkou na dortu je pak účast hostů „Člen orchestru Gustava Broma trombonista Mojmír Bártek a jeho dechové trio, virtuóz na foukací harmoniku Erich „Boboš“ Procházka, na vokálech Sylvia Josifoská, Dj Opia….. a mnoho dalších“ Album se nahrávalo u Broňka Šmida ve Studiu Indies v Brně a závěrečnou lehkost a švih mu dodal svým mixem a masteringem Escon Waldes.

 

„Začátečníci asi neví co si mají myslet, tápou, říkají si:“Myslí to vážně? Co to sakra mele!“ Ti, kteří mají s karate zkušenosti, bez problémů zvládají chvaty, které na ně dopadají a mění je v úsměv. Příběhy ze života Nucka Chorrise si musí posluchač zasloužit a jedinou věcí, kterou si je zaslouží je spolupráce. Bav se s námi, skákej s námi, zpívej s námi, jenom tak v sobě poznáš kousek svého Nucka Chorrise. Nenutíme publikum hrát naši hru, každý má právo rozhodnout se, jestli příjme techniku utrhnutých jestřábích pařátů za svou, nebo ne…“

 

Ač je Nuck Chorris Gang poměrně nová kapela, každý ze členů má za sebou spoustu hudebních zkušeností, které v kapele hojně využívá. Právě proto, mohlo vzniknout takto dotažené a vychytané album. Hudebníci se mimo tento energický projekt pohybují v kapelách, které brázdí české kluby a festivaly deset let. Honza Švihálek a Lukáš Kytnar v bluesové kapele Hoochie Coochie Band, Mojmír Sabolovič v ortodoxní bluescorové kapele Kulturní úderka. Vše doplňuje za mikrofony duo Minuta Ticha, které se vždy snažilo v rapu experimentovat a nikdy se nedrželo ortodoxních hip-hopových pravidel. Spojení těchto mistrů divokých chmatů, hmatů a podhmatnic je záležitostí, která by Vás neměla ani chvilku nechat oddechnout, ale naopak se připravit na tuhý úder.

rozhovor s Václavem

SKLADBY

ukázka název stáhnout cena zdarma

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT Blues | Rap | Rock

obal alba

Minuta ticha

Život v obrazech
Dostupné varianty
CD 212 Kč
MP3 99 Kč
obal alba

Kulturní úderka

Rock´s Groove
Dostupné varianty
CD 249 Kč
MP3 99 Kč
FLAC+mp3 149 Kč
obal alba

Hoochie Coochie Band

Screamin´ The Blues
Dostupné varianty
CD 212 Kč
MP3 99 Kč
obal alba

Květy

Kocourek a horečka
Dostupné varianty
CD 254 Kč
MP3 99 Kč
FLAC+mp3 149 Kč
obal alba

Various Artists

Blues ze Staré Pekárny č. 3.
Dostupné varianty
CD 179 Kč
MP3 99 Kč
obal alba

Mashy Muxx

Hoaxx
Dostupné varianty
CD 169 Kč
MP3 99 Kč
FLAC+mp3 149 Kč
RECENZE
O NÁKUPU
© Indies Scope

IČ 105 34 181     /     Dolní Loučky 191     /     594 55  Dolní Loučky u Brna
×