Agentura Indies Production je součástí hudebního vydavatelství Indies Scope. Rozšiřuje tak služby labelu na komplexní přístup při zajišťování produkce muzikantů.

Indies Production zprostředkovává koncerty zastupovaných umělců nebo produkci celých pořadů. Agentura má dlouholeté zkušenosti v oblasti nejrůznějších hudebních akcí jak z pohledu účinkujících, tak z pohledu pořadatele.

 

Indies Production nabízí:

 

 

 

pro děti: Bombarďák / Zvěřinec

 

 

 

kieslowski.jpg

Kieslowski

V podstatě folkové duo hrající dle vlastních slov „urban folk“ v obsazení kytara a piano se věnuje reálnému pohledu na ne vždy právě radostný vztah muže a ženy. Na třetí desce Mezi lopatky, kterou produkoval Jan P. Muchow a získala nominaci na cenu Apollo 2014, už kapela nesahá po nožích, ale věnuje se odloučení, samotě, strachu a tichu, které jsou leckdy bolestnější.

 

(URBAN FOLK)

VIDEO

 

 

 

 

 

jarda.jpg

Jarda Svoboda

Kapelník skupiny Traband, zpěvák, skladatel, textař a multiinstrumentalista navazuje na cestu naznačenou albem Přítel člověka, kterou Jarda Svoboda vydal s kapelou Traband v roce 2007. A stejně jako na zmíněném albu, i nyní dominuje harmonium, charakteristický zpěv a vynikající texty.

 

(ALTERNATIVA)

VIDEO

 

 

 

 

 

tara fuki.jpg

Tara Fuki

Dvě křehké dámy, majitelky dvou sametových hlasů a dvou krásně znějících cell a jejich křehká a intimní muzika hrající si s libozvučnou polštinou. Čistě akustická deska bez hostů a elektroniky nazvaná Winna vyšla loni.

 

(ALTERNATIVA)

VIDEO

 

 

 

 

 

ghost.jpg

Ghost of You

Ghost of You je mladý a nadějný objev české nezávislé hudební scény, který má za sebou více než 200 strhujících energických koncertů včetně prestižních zahraničních akcí. Hudba Ghost of You je propojení křehké emoce a energie okamžiku. Čtyři mladí kluci, obrovské ambice a společný sen. Psychedelický-pop s charismatickým vokálem zachycený na debutové desce Glacier and the City. Letos vychází novinka Black Yoga.

(PSYCHEDELIC POP)

 

Promo live VIDEO

 

 

 

 

 

lesni zver.jpg

Lesní zvěř

Propojení živého drum´n´base, jazzu a funky. Účast na prestižních festivalech doma i v zahraničí (Kaunas Jazz festival v Litvě, Jazziré v Srbsku, Eurojazz v Mexiku ,Colours of Ostrava, Brussel Jazz Marathon v Belgii), předskokan mezinárodních hvězd (E. Truffaz, Jazzanova), skvělými kritikami ověnčené debutové album i aktuální Movable feasts.

 

(DRUM'N'JAZZ)

Promo live VIDEO

 

 

 

 

 

braagas.jpg

BraAgas

Převážně dámská kapela s barevnými vokály skvěle interpretující lidovou hudbu z celé Evropy za použití nejrůznějších etnických a historických nástrojů. Cena Anděl 2009 v kategorii world music za CD Tapas a 2014 za Yallah!, účast na Rainforest World music festivalu na malajském Borneu a mnoha world music a historických akcích doma, ale převážně v zahraničí. Možnost vystoupení v nádherných historických kostýmech.

 

(WORLD MUSIC)

VIDEO

 

 

 

 

 

thom.jpg

Thom Artway

ve své tvorbě dokonale propojuje moderní zvuk s klasickým písničkářstvím. Jeho skladby jsou podmanivé díky charakteristickému hlasu a jasně rozpoznatelným melodiím. Singl I Have No Inspiration byl vydán v roce 2015 a zaznamenal obrovský úspěch. Skladba se okamžitě stala hitem a na více než rok a půl ovládla přední příčky českých hitparád. Debutová deska Hedgehog vyšla na podzim 2016 a byla oceněna Akademii populární hudby cenou Anděl 2016, a to v kategoriích Zpěvák roku a Objev roku. Nové album All I Know vyšlo 31.8.2018.

(FOLK, POP)

 

VIDEO

 

 

 

 

mirek kemel.jpg

Mirek Kemel s kapelou

Civilní písničkář, v občanském životě ceněný karikaturista, používá mnohovrstevnaté, poetické obrazy a příměry, ve kterých zachycuje silné příběhy. Desku Nic víc produkoval herec a muzikant Vladimír Javorský.

 

(FOLK)

SOUNDCLOUD

 

 

 

 

 

O NÁKUPU
© Indies Scope

IČ 105 34 181     /     Dolní Loučky 191     /     594 55  Dolní Loučky u Brna

příměstský tábor Brno