Platba a doručeníMožnosti platby


Platba kartou Přijímáme platební karty Visa, Visa electron, Mastercard, Maestro. Informujte se u své banky o možnosti používání Vaší karty k placení na internetu. Při platbě je použito tzv. 3D Secure řešení, v současné době nejbezpečnější způsob pro platbu kartou na internetu. Budete vyzvání k zadání údajů z Vaší karty na zabezpečeném serveru karetní společnosti. Naše společnost tak vůbec nepřijde do styku s údaji o Vaší kartě.karty karty

Při platbě kartou se prosím ujistěte, že: Dobírkou Česká pošta Zaplatíte až po převzetí zboží. Tato možnost je narozdíl od ostatních o něco dražší o dobírkovné, které musíme zaplatit přepravní společnosti. Doporučený dopis na dobírku momentálně stojí 99,- Kč. Expresní Balík do ruky na dobírku 169,- Kč (platí pouze pro ČR, do zahraničí je to 249,- Kč). Tímto způsobem nejdou objednávat alba či skladby v MP3.

Dobírkou PPL Zaplatíte až po převzetí zboží. Tato možnost je narozdíl od ostatních o něco dražší o dobírkovné, které musíme zaplatit přepravní společnosti. Doporučený balík PPL na dobírku momentálně stojí 135,- Kč (platí pouze pro ČR, do zahraničí je to 249,- Kč). Tímto způsobem nejdou objednávat alba či skladby v MP3. U dopravy PPL je nutné uvádět telefonní číslo!!

Převodem přes eKonto Jestliže máte účet u Raiffaisenbank, je toto nejlevnější transakční metoda. Ideální platební kanál pro Vás v tomto internetovém obchodě. Platíte pouze 69,- Kč za poštovné a balné (platí pouze pro ČR, do zahraničí je to 249,- Kč). eKonto u Raiffeisenbank, číslo účtu je 2578192001/5500.

Paypal Máte-li svou elektronickou peněženku u společnosti Paypal, můžete v našem e-shopu využít tento nejrozšířenější internetovský platební portál. Velmi rychlé. Platíte pouze 69,- Kč za poštovné a balné (platí pouze pro ČR, do zahraničí je to 249,- Kč).

Převodem na účet Pošlete platbu na naše eKonto u Raiffeisenbank, číslo účtu je 2578192001/5500, ušetříte tak za dobírkovné. Platíte pouze 69,- Kč za poštovné a balné (platí pouze pro ČR, do zahraničí je to 249,- Kč).

Hotově při osobním odběru v Dolních Loučkách (viz. adresa)

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.Možnosti doručení


online stažení (MP3, FLAC, WAV) Objednanou hudbu si můžete okamžitě po zaplacení stáhnout v elektronickém formátu z našich stránek. Objednali jste-li celé album, bude Vám k dispozici ke stažení také obal v tiskové kvalitě.

Česká pošta – Balík do ruky
Zboží bude doručeno následující pracovní den po dni expedice. Platíte 129,- Kč za poštovné a balné, balík do ruky na dobírku stojí 169,- Kč (platí pouze pro ČR, do zahraničí je to 249,- Kč).

Česká pošta – doporučená zásilka Zboží bude zasláno v protinárazové obálce, platí standardní doby doručení České pošty. Platíte pouze 69,- Kč za poštovné a balné (platí pouze pro ČR, do zahraničí je to 249,- Kč). Platba musí být provedena kartou nebo převodem.

Česká pošta– EMS expresní pošta Zboží bude doručeno následující den po dni expedice, včetně soboty. Ve vybraných městech probíhá doručování také v neděli a ve svátky. Platíte 159,- Kč za poštovné a balné (platí pouze pro ČR, do zahraničí je to 249,- Kč). Platba musí být provedene kartou nebo převodem.

osobní odběr přímo ve skladě v Dolních Loučkách - (viz. adresa)

PPL Zásilka Zboží bude doručeno následující den po dni expedice. Platíte 115,- Kč za poštovné a balné (platí pouze pro ČR, do zahraničí je to 249,- Kč). Platba musí být provedena kartou nebo převodem. U dopravy PPL je nutné uvádět telefonní číslo!!

PPL Zásilka na dobírku Zaplatíte až po převzetí zboží. Tato možnost je narozdíl od ostatních o něco dražší o dobírkovné, které musíme zaplatit přepravní společnosti. Doporučený balík PPL na dobírku momentálně stojí 135,- Kč (platí pouze pro ČR, do zahraničí je to 249,- Kč). U dopravy PPL je nutné uvádět telefonní číslo!!

PPL Zásilka na Slovensko Zboží bude doručeno následující den po dni expedice. Platíte 199,- Kč za poštovné a balné. Platba musí být provedena kartou nebo převodem. U dopravy PPL je nutné uvádět telefonní číslo!!
O NÁKUPU
© Indies Scope

IČ 105 34 181     /     Dolní Loučky 191     /     594 55  Dolní Loučky u Brna

příměstský tábor Brno