obal alba

Co se nevešlo (bonus CD)

Hradišťan a Jiří Pavlica

Indies Scope / 2009
Žánry:
MAM3333
CD 99 Kč
dočasně nedostupné
MP3bitrate 256-320 kbps 99 Kč

O ALBU

Pro posluchače Hradišťanu a zároveň majitele alba LIVE, jsme připravili speciální vydaní druhého bonusového disku „Co se nevešlo“.  Aby si, nemuseli znovu kupovat první album, zabalili jsme druhé CD do plastového sáčku, který má na zadní straně lepící vrstvu, takže CD lze, jednoduše vlepit do původního vydání CD LIVE. U CD je i 4 stránkový booklet se seznamem skladeb a to vše za pouhých 99,- Kč.
Milí a věrní posluchači, „Další rok přibyl na víčka…,“  zpíváme v úvodní písni předkládaného CD s názvem „Co se nevešlo“. Obrazně řečeno se skutečně rok s rokem sešel, výběr  „Hradišťan - Live“ se stal zlatým a my jsme přemýšleli, jak obohatit jeho reedici. Sáhli jsme nakonec k tomu, co se opravdu nevešlo ze sestřihu několika živých koncertů na první CD, a tak vznikl druhý, či spíše doplňující výběr z našeho repertoáru (nově jsme zařadili jen nahrávku s altajskou skupinou Altai Kai, která byla natočena při její návštěvě v České republice v roce 2006).
      Hradišťan uslyšíte v poloze vážnější i odlehčenější. Jsou zde písně vánoční i velikonoční, duchovní i světské, milostné i vojenské… Jsou zde zachyceny prchavé okamžiky improvizace, inspirované v tomto případě také cizokrajnými písněmi, se kterými jsme se setkali na nejrůznějších zahraničních cestách. Komplet dvou CD zachycuje repertoár koncertů Hradišťanu v jeho šíři a proměnlivosti a s atmosférou kontaktu s publikem. Závěrečným „Přejeme vám…“ se vracíme k vlastnímu smyslu našeho působení.
Tak, ať se vám splní všechno, co si jen můžete přát.
Jiří Pavlica (2009)


SKLADBY

ukázka název stáhnout cena zdarma

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT Folklor

obal alba

Antologie moravské lidové hudby

Antologie CD 4 - Valašsko, Lašsko, Zlínsko
Dostupné varianty
CD 224 Kč
MP3 99 Kč
FLAC+mp3 149 Kč
obal alba

Musica Folklorica

Spal bych, spal bych, žena mi nedá
Dostupné varianty
CD 269 Kč
MP3 99 Kč
FLAC+mp3 149 Kč
obal alba

Musica Folklorica

Ej, ženy, ženy, poradteže mi
Dostupné varianty
CD 249 Kč
MP3 99 Kč
FLAC+mp3 149 Kč
obal alba

Cimbálová muzika Vlasty Grycové a Vlasta Grycová

Vlasta Grycová - O lásce
Dostupné varianty
CD 254 Kč
MP3 99 Kč
FLAC+mp3 149 Kč

BONUSY    O NÁKUPU
    © Indies Scope

    IČ 105 34 181     /     Dolní Loučky 191     /     594 55  Dolní Loučky u Brna
    ×