obal alba

Temptament (EP split)

Musica Folklorica a Chiasmatic Forgotten Silence/

Vlastní náklad / 2009
Žánry: ethno, rock
CHIA01
MP3bitrate 256-320 kbps 10 Kč
LP 89 Kč

O ALBU

Experimentální ethno-metalový projekt Chiasmatic se probojoval s kompozicí Temptament až do třináctičlenného finále International Songwriting Competition v kategorii World Music. Tohoto prestižního zámořského autorského klání se letos v 21 kategoriích zúčastnilo na 18.500 soutěžících z více než 100 zemí světa, v porotě sedí například Tom Waits, Avicii, Black Francis z Pixies či Robert Smith z The Cure a řada dalších velikánů hudebního nebe.

Poněkud netradiční formace muzikantů folklorních i metalových s označením Chiasmatic je spolupráce folklórního souboru  Musica Folklorica a folk-metalové skupiny Paladran. Výsledkem je nahrávka experimentální skladby Temptament. Skladba byla již dříve na domácím poli oceněna anketní metalovou cenou Břitva. Aktuálně, 3. března 2014 rozhodla odborná porota mezinárodní skladatelské soutěže www.songwritingcompetition.com o postupu skladby Temptament do finále tohoto klání.  Rozhodující okamžik nastane počátkem dubna, kdy budou vyhlášeni vítězové jednotlivých kategorií. O vítěztví rozhoduje odborná porota, ale pokud chcete podpořit české muzikanty v doplňkové soutěži oblíbenosti jednotlivých skladeb, hlasujte v kategorii World pro Chiasmatic - Temptament. Příslušnou stránku naleznete zde.

Spolupráce uskupení Chiasmatic po období nečinnosti opět nabrala čerstvý vítr. Nyní vrcholí  přípravy na natáčení klipu a  mezi aktéry opět dochází k invenčnímu jiskření v duchu plánovaného propletení kontrastních forem energie do nového skupenství hudby – dokonalé energické ethnofúze.

Celé pozadí projektu Chiasmatic poodhaluje profesionální TV dokument -  http://youtu.be/V1VQaCC6Bfw


SKLADBY

ukázka název stáhnout cena zdarma

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT Ethno | Rock

obal alba

Květy

Střela zastavená v jantaru
Dostupné varianty
CD 254 Kč
MP3 99 Kč
FLAC+mp3 149 Kč
obal alba

Budoár staré dámy

Dobrou noc, světlo
Dostupné varianty
CD 254 Kč
MP3 99 Kč
FLAC+mp3 149 Kč
obal alba

Prouza

V tichosti
Dostupné varianty
CD 254 Kč
MP3 99 Kč
FLAC+mp3 149 Kč
obal alba

Frames a Glen Hansard

The Cost
Dostupné varianty
CD 225 Kč
obal alba

Okrej

Je to důvod
Dostupné varianty
CD 239 Kč
MP3 99 Kč
obal alba

Jarret

Jarret sobě
Dostupné varianty
CD 249 Kč
MP3 99 Kč
FLAC+mp3 149 Kč
O NÁKUPU
© Indies Scope

IČ 105 34 181     /     Dolní Loučky 191     /     594 55  Dolní Loučky u Brna
×