obal alba

Jednoduché písničky o složitém životě

Poletíme?

Indies Scope / 2020
Žánry: folk, punk, rock, underground
MAM462
CD 254 Kč
MP3bitrate 256-320 kbps 99 Kč
LP 499 Kč
FLACbezztrátová komprimace, MP3 přibaleny zdarma 149 Kč

O ALBU

Debutové album kapely Poletíme? Vyšlo v  reedici v novém obalu a doplněné o dva videoklipy. Album „Jednoduché písničky o složitém životě“ obsahuje patnáct písní, veselých, šmramlovitě punkových, zpěvných, tanečních, ale hlavně zábavných. Kapelu založil Rudolf Brančovský, který píše hudbu i texty a které si  dělají si srandu ze všeho, co se mu připletlo do cesty, na jeho  životní dráze. Na svém albu pak s kapelou Poletíme? s nadhledem  glosují  život, tak jak jde a jak se jim to více či méně daří. Přestože, jak sděluje Ruda Brančovský „Jsme víceméně techničtí antitalenti. Za naší existence jsme se naučili trošku točit, trošku stříhat, a pak to dát na Youtube.“, obsahuje disk dvě výtečné videa na dva hity, na skladbu o přeshraniční lásce „Zuzanka“ a letně pohodovou skladbu „Chlastáme na festivalu“.

v roce 2008:    

Jarda Svoboda (Traband)
Poletíme?, to je první láska. Nadšení prvních aviatiků, kteří s polámanými kostmi znovu usedají do svých báječných vznášedel a přidrzle na nás pokřikují z výšky. Nenechte se zmást tím otazníkem na konci - to je tančící vykřičník. Poletíte!

Sestry Steinovy
Deska Poletíme? odhaluje něco, co jsme ještě o Rudolfu Brančovském netušili. Podobně jako producenti Britney Spears nebo Madonny drží Rudolf prst na tepu doby a dokáže v pravou chvíli nabídnout tu pravou hudbu. Poletíme! vrhá do světa veselé divoké písně na pomezí starého dobrého punku a starého dobrého Ivana Mládka, na které se skvěle tančí a paří - čímž se z nich stává dokonalý produkt do nadcházející hospodářské krize. Díky tomu se dá očekávat masové rozšíření, následný komerční úspěch, a zhruba na podzim 2009 ušlapání skupiny šílenými fanynkamy. Otázkou zůstává, jestli kolaps světových burz nebyl jen dotaženou marketingově-prodejní strategií, která měla za cíl připravit nové kapele půdu..."

Sylvie Krobová:
Poletíme? - hudební energie spojená s texty nás vystřelí jak náboj z pistolky ze startovního bloku a my letíme...kam až? Záleží jen a jen na nás posluchačích, ale když se spojíme s nabízenou možností, let potrvá dlouho...a dopad? Uvidíme!


SKLADBY

ukázka název stáhnout cena zdarma

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT Folk | Punk | Rock | Underground

obal alba

Květy

Střela zastavená v jantaru
Dostupné varianty
CD 254 Kč
MP3 99 Kč
FLAC+mp3 149 Kč
obal alba

Budoár staré dámy

Dobrou noc, světlo
Dostupné varianty
CD 254 Kč
MP3 99 Kč
FLAC+mp3 149 Kč
obal alba

Prouza

V tichosti
Dostupné varianty
CD 254 Kč
MP3 99 Kč
FLAC+mp3 149 Kč
obal alba

Frames a Glen Hansard

The Cost
Dostupné varianty
CD 225 Kč
obal alba

Okrej

Je to důvod
Dostupné varianty
CD 239 Kč
MP3 99 Kč
obal alba

Jarret

Jarret sobě
Dostupné varianty
CD 249 Kč
MP3 99 Kč
FLAC+mp3 149 Kč

BONUSY    O NÁKUPU
    © Indies Scope

    IČ 105 34 181     /     Dolní Loučky 191     /     594 55  Dolní Loučky u Brna
    ×