obal alba

Dárek a jiné pohádky

Loutky v nemocnici

Indies Scope / 2019
Žánry: mluvené slovo
2664523
CD 224 Kč
MP3bitrate 256-320 kbps 99 Kč
FLACbezztrátová komprimace, MP3 přibaleny zdarma 149 Kč

O ALBU

Proti nudě v nemocničních postelích bojují společně s Loutkami v nemocnici přední herecké osobnosti současnosti. Členové souboru Dejvického divadla namluvili pět audiopohádek, které budou dělat radost hospitalizovaným dětem po celé republice. CD Dárek a jiné pohádky právě vychází.

V režii Marky Míkové, se scénickou hudbou Beaty Hlavenkové se na CD představí Ivan Trojan, Simona Babčáková, Pavel Šimčík, Zdeňka Žádníková, Martin Myšička, Klára Melíšková, Hynek Čermák, Lukáš Příkazký, Lenka Krobotová, Miroslav Krobot anebo Václav Neužil.

„Inspirovali jsme se klasickými pohádkami pro děti ale také velkými napínavými příběhy. Vybrali jsme pět vyprávění, které dětem hrajeme u postýlek. Seřadili jsme je v takovém pořadí, aby věkově odpovídaly tomu, jak děti, které si CD pustí, budou postupně usínat.“ Odhaluje záměr CD Marka Míková

 

Loutky v nemocnici

Již 14 let zpívají písničky a hrají loutkové divadlo nemocným dětem a někdy i seniorům. Navštěvují pravidelně téměř 40 nemocnic a léčeben v Čechách i na Moravě. Loutkové divadlo a zpívání ulehčuje pobyt hospitalizovaným pacientům a někdy i pomáhá urychlit jejich uzdravování. Ročně Loutky v nemocnici uskuteční každý rok téměř 600 návštěv zdravotních ústavů. Členové Loutek v nemocnici jsou i muzikanti z kapel Zuby nehty Marka Míková, Hana Řepová či Pavla Jonssonová, Původního Bureše Jaromír František Fumas Palme, Mantaban Jiří Hodina, Tornádo Lue Jana Hladná, Iritující pýchora Kryštof Míka a nebo písničkářka Krystyna Skalická.

Více na www.loutkyvnemocnici.cz.

 


SKLADBY

ukázka název stáhnout cena zdarma

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT Mluvené slovo

O NÁKUPU
© Indies Scope

IČ 105 34 181     /     Dolní Loučky 191     /     594 55  Dolní Loučky u Brna

příměstský tábor Brno