obal alba

Amoeba

Android Asteroid

420 Production / 2019
Žánry: electronic
AA002
MP3bitrate 256-320 kbps 99 Kč
LP 599 Kč
FLACbezztrátová komprimace, MP3 přibaleny zdarma 149 Kč

O ALBU

Neustále se mění. Vyletí s vámi rychlostí světla, nebere ohled na hudební styly, formy, ani zažité struktury. Nikdy nevíte, co přijde v další vteřině, a když album skončí, máte pocit, že jste obletěli svět. Taková je nová deska ANDROID ASTEROID - AMOEBA.

Třinácti tracky nás Android Asteroid provádějí v mnohem tanečnějším rytmu, než jsme u nich zvyklí. Škatulkování do hudebních stylů ale u AMOEBY postrádá smysl, každá píseň je nosičem další silné emoce, naprosto odlišné od té předchozí v „obrazu“ i zvuku.

„Jednu chvíli paříš na diskotéce v New Yorku osmdesátých let, pak letíš do vesmíru na syntetizátoru, chodíš po japonské zahradě, jsi kovboj, co vjede na koni do Saloonu, protestuješ na náměstí se sto tisíci lidmi, nebo ležíš v huňatém koberci a pluješ přes oceán. Proto je to Měňavka a bohyně Amoeba, co zachrání princeznu husu a elektrického vlka,“ popisuje svou novinku producentská dvojice Konůpka/Pospíšil.

Od základu vybudované autorské písně se střídají s kolážemi samplů vystříhaných ze starých vinylových desek a živého zvuku kapely ve studiu. To vše v hudebním provedení, na kterém se podíleli Marek Minárik (Koller band), Viliam Béreš (Lanugo), Jan Steinsdörfer (Chinaski) Nero Scartch (Mydy Rabycad), Yarda Helešic a další. Obrazovou koláž na obal desky vytvořil český grafik Pavel Fuksa, mix provedl Lukáš Martinek z Absolute Music a mastering Stuart Hawkes z londýnského studia METROPOLIS.

AMOEBA je čtvrtým albem ANDROID ASTEROID, jejichž přechozí deska Íkaros byla v roce 2014 nominována na Ceny Anděl v kategorii hip-hop. Ve stejném roce vyšlo album Live at Abbey Road, devět živých klipů a hodinový videodokument o cestě a natáčení v nejslavnějším studiu světa. Dalším highlighty byla session v Red Bull Studios London s DJ Vadimem a Yarah Bravo a remake písně Prázdný Místa v rámci projektu David Koller and Friends.


Album AMOEBA vychází na labelu 420production v distribuci Indies Scope. Už nyní je k dispozici na iTunes, Spotify, Deezer, Tidal, Napster i Google Play, v červnu vyjde také na vinylové desce, díky úspěšné crowdfundingové kampani na portálu HIT HIT.


SKLADBY

ukázka název stáhnout cena zdarma

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT Electronic

obal alba

Lesní zvěř

Lesní zvěř
Dostupné varianty
CD 254 Kč
MP3 99 Kč
FLAC+mp3 149 Kč
obal alba

Al-Yaman

Insanyya
Dostupné varianty
CD 254 Kč
MP3 99 Kč
FLAC+mp3 149 Kč
obal alba

Hi-Fi

Digestoř
Dostupné varianty
CD 212 Kč
MP3 149 Kč
obal alba

Dva

Hu
Dostupné varianty
CD 254 Kč
MP3 99 Kč
FLAC+mp3 149 Kč
obal alba

Sato-San To a Oskar Török a Jaromír Honzák

Salep
Dostupné varianty
CD 239 Kč
MP3 149 Kč
O NÁKUPU
© Indies Scope

IČ 105 34 181     /     Dolní Loučky 191     /     594 55  Dolní Loučky u Brna
×