obal alba

Just Dance

MYDY

Vlastní náklad / 2016
Žánry: dance
41045
MP3bitrate 256-320 kbps 29 Kč
FLACbezztrátová komprimace, MP3 přibaleny zdarma 39 Kč

O ALBU

Mydy Rabycad se hlásí s novinkou Just Dance. Ta navazuje tam, kde skončilo poslední album Glamtronic, a ukazuje, jakým směrem se budou ubírat další kroky této kapely. Jde o zábavný, chytlavý ale přitom propracovaný a inteligentní electropop s řadou odkazu na různé retro styly.

Kapela se po famózní letní sezóně, která začala v Glastonbury a vyvrcholila na festivalu Porto Latino na Korsice či nevídaným úspěchem na Nilüfer Müzik Festivalu v Turecku, vydala do londýnského renomovaného klubu The Forge. Zde vystoupila společně s brněnskými Ghost of You na akci Fresh Czech prezentující agentům i médiím úspěšné české hudebníky.

Klip Just Dance natočil režisér Vladimír Jedlička s kameramanem Janem J. Filipem. Mastering skladby obstaral John Davis z londýnských Metropolis Studios, jehož schopností využili předtím například The Prodigy, U2, Primal Scream, Led Zeppelin, Blur nebo Florence & The Machine. Premiéru si klip odbyl na prestižním anglickém Gigslutz.

Po úspěšném loňském albu Glamtronic začalo být okolo mladé elektropové kapely velmi živo. Za novým albem do studia se chystají Mydy Rabycad až příští rok a tak se zpěvačka Žofie Dařbujánová a její spoluhráči rozhodli zveřejnit jednu novou písničku již nyní a navrch přidat i videoklip. Muzikanti přiznávají: "Je to odraz naší hudební cesty i nejdůležitějších momentů v životě kapely. Je to píseň o vytrvalosti, stejně jako o umění žít pro každý okamžik života, těšit se z toho co přijde. Chceme jí všechny vybídnout, aby se nikdy nebáli divných pohledů nebo posměchu a tvořili své písně, obrazy, básně, prostě šli si za svým. Neváhejte: JustDance!"


SKLADBY

ukázka název zdarma

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT Dance

obal alba

Evolution Dejavu

Evolution
Dostupné varianty
CD 254 Kč
MP3 99 Kč
obal alba

Lesní zvěř

Lesní zvěř
Dostupné varianty
CD 254 Kč
MP3 99 Kč
FLAC+mp3 149 Kč
obal alba

Al-Yaman

Insanyya
Dostupné varianty
CD 254 Kč
MP3 99 Kč
FLAC+mp3 149 Kč
obal alba

MYDY

I Don´t Care
Dostupné varianty
MP3 25 Kč
FLAC+mp3 30 Kč
O NÁKUPU
© Indies Scope

IČ 105 34 181     /     Dolní Loučky 191     /     594 55  Dolní Loučky u Brna
×