OKO

OKO = momentálně volný konglomerát muzikantů, kteří se dle úvahy přidávají ke koncertním taškařicím Ivo Cicvárka. Podle toho, který z muzikantů se zrovna nachází v republice, můžete na místě OKA vidět: Petru Klementovou (flétny), Martinu Komínkovou (flétny) a od ledna 2006 Petra Šmiřáka (tuba). Poslední dobou je OKO mrkavé a není možné přesně určit, jakou má vlastně barvu:)

Aktuální sestava:
Ivo Cicvárek - klavír, kytara, zpěv
Petr Šmiřák - tuba
Martina Komínková - flétny

Hudební styl: progresivní folk.

OKO vystupuje v menších klubech a na větších:) festivalech (mj. Zahrada, Prázdniny v Telči, Folková růže v Jindřichově Hradci atd.) Naším domovským městem je Brno, kde pravidelně pořádáme v klubu Na cestě vlastní večer, na který zveme především zajímavé písničkáře z celé republiky (v roce 2004 mj. Honza Burian, Jiří Dědeček, Tomáš Kočko, v roce 2005 např. Pepa Streichl, Martina Trchová, Šantré). V roce 2006 např.: Jarda Urbánek, Slávek Janoušek, Petr Sedláček + Tomáš Gregor, Marcel Kříž.

Celý soubor drží pohromadě písničkář Ivo Cicvárek - vítěz autorské Porty 96, mnohonásobný finalista písničkářské sekce konkursu Zahrady, dvorní autor vokální skupiny Mošny. Ten je ochoten hrát v případě zájmu pořadatele, chřipkové epidemie kosící členy OKA, či jiných obskurních důvodů i sám.

ZBOŽÍ (6)

O NÁKUPU
© Indies Scope

IČ 105 34 181     /     Dolní Loučky 191     /     594 55  Dolní Loučky u Brna
×