obal alba

Light

Mashy Muxx

Vlastní náklad / 2010
Žánry: rock
MAM995
CD 189 Kč
MP3bitrate 256-320 kbps 149 Kč

O ALBU

Brněnská crossover kapela Mashy Muxx vydává své třetí oficiální album nazvané "Light".  A kapele to hraje tak, že by jí mohla závidět teměř celá rocková scéna. Propracovaný crossover, který dokazuje, jak kapela je sehraná, hráčsky a kompozičně nadaná. To vše umocnili hosté, kteří přesně doplňují skladby a dotvářejí tak nahrávku která koresponduje s názvem.   „Je to naše „nejsvětlejší“ deska, možná i nejpřístupnějsí pro „širší“ publikum, určitě také  nejvíc „písničkovitá.“  Komentuje Light bubeník, zakládající člen Mashy Muxx, Onehalph.

Možná byste očekávali, že kapela po více než patnácti letech existence, bude mít daleko víc nahrávek a většina si jich bude podobných. Mashy Muxx jsou kapela, která si na každé nahrávce dává opravdu záležet a na každé se posune o kousek dál. „Už taky nepustíme ven vše, co se na zkouškách přehraje ... asi i už i víc přemýšlíme o těch skladbách jako o celku. Zároveň jsme nové nahrávce snažili spíše docílit naší koncertní atmosféry a zvuku narozdíl od Hoaxxu, kde bylo od začátku záměrem „vypíchnout“ spíše tu studiovou formu.“  Novinka obsahuje 9 skladeb a dva remixy skladeb z předchozí desky Hoaxx (Indies Scope Records, 2006). Na nahrávce se podílela řada hostů, mj. Radek Malý z Model Bazaar, Ibe z Voodooyoudo nebo Ondřej Havlík z Mako!Mako. Pod nahrávkou je rovněž podepsán přední český producent Ecson Waldes (Studio Biotech).  Přestože kapela, většinu materiálu připravila ve svém nahrávacím studiu, pro závěrečný mix a mastering se rozhodla spolupracovat s renomovaným zvukařem a producentem. „Rozhodli jsme se svěřit nahrané skladby někomu, kdo není zatížen „procesem vzniku“. Ecson má tu nejlepší reputaci a vybavení jeho studia je na špičkové úrovni ... a na výsledné podobě desky se podílel, podle mého názoru, naprosto zásadně.“

Album bylo vydáno a pokřtěno v brněnském klubu Stará pekárna 23.4.2010. Pražský křest proběhne v klubu Chapeau Rouge 7.5.2010, za účasti kapely První Hoře.


SKLADBY

ukázka název stáhnout cena zdarma

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT Rock

obal alba

Květy

Střela zastavená v jantaru
Dostupné varianty
CD 254 Kč
MP3 99 Kč
FLAC+mp3 149 Kč
obal alba

Budoár staré dámy

Dobrou noc, světlo
Dostupné varianty
CD 254 Kč
MP3 99 Kč
FLAC+mp3 149 Kč
obal alba

Prouza

V tichosti
Dostupné varianty
CD 254 Kč
MP3 99 Kč
FLAC+mp3 149 Kč
obal alba

Frames a Glen Hansard

The Cost
Dostupné varianty
CD 225 Kč
obal alba

Okrej

Je to důvod
Dostupné varianty
CD 239 Kč
MP3 99 Kč
obal alba

Jarret

Jarret sobě
Dostupné varianty
CD 249 Kč
MP3 99 Kč
FLAC+mp3 149 Kč
RECENZE

BONUSY    O NÁKUPU
    © Indies Scope

    IČ 105 34 181     /     Dolní Loučky 191     /     594 55  Dolní Loučky u Brna
    ×