obal alba

Intimně

Cat and dogs

Vlastní náklad / 2010
Žánry: pop, chanson, jazz
CAD992
CD 212 Kč
MP3bitrate 256-320 kbps 149 Kč

O ALBU

S příchodem  cd INTIMNĚ  přináší kapela  i celkový nový projev, který ale stále neubírá na decentnosti a intimnosti, která je pro Cat and Dogs tak typická.
Hned v úvodu cd zazní píseň VŮNĚ, při které se představí všichni hosté, kteří se na natáčení podíleli. Mezi nimi jsou
Pavel bříza – bicí, Stanley Kopřiva – baskytara, Martin Kroupa – kytary, svou decentní hru na klavír představí Mirek Veselý, a na osvěžení  hrou na trubku se představí Honza Přibil. Akustickou basovou kytaru do jedné z písní zahrál Tomáš Kedzior  a u dvou písní zazní také jistý „feeling“ akustické kytary Jaromíra Vitekera. 
Nahrávání bicích a baskytary má na svědomí Jiří TOPOL Novotný, zbytek dotočil Roman Jež ve studiu AUDIOLINE, který se postaral také o finální mix.
Texty k písním napsala frontmanka skupiny Jana Š. Junová, která složila také hudbu k 7 písním. Hudbu k písním pro princeznu, instantní nostalgie a all in you  napsal kytarista Martin Kroupa.
Obal k desce namalovala Marie Vrbová.
O grafiku obalu desky se postarala firma Future face.


Jana Š. Junová sděluje: "Intimně se jmenuje proto, že je prostě intimní. Natáčení bylo zajímavé tím, že se muzikanti mezi sebou téměř neznali a dá se říct, že oficiálně jsme se všichni dohromady sešli a seznámili až po natočení tohoto CD v rámci živého koncertu, na kterém jsme taky desku pokřtili.
Ačkoliv jde o mou hudební a textovou autorskou tvorbu, musím podotknout, že každý z hostů v nemalé míře přispíval na celkové aranži písní.
I přes to, že jsem trávila čas ve studiu s každým hostem zvlášť, podařilo se celkové dílo kolektivně propojit a to se projevilo i na živém hraní v rámci křtu. Myslím, že se touto netradiční cestou podařilo navázat spojení mezi lidmi, kteří si mají mezi sebou co říct osobně i profesionálně.
K natáčení alba jsem si přizvala hned několik hostů, o kterých jsem věděla, že by svým stylem mohli vystihnout to, o čem by CD Intimně mělo být." 


SKLADBY

ukázka název stáhnout cena zdarma

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT Pop | Chanson | Jazz

obal alba

Okrej

Je to důvod
Dostupné varianty
CD 239 Kč
MP3 99 Kč
obal alba

Big Blue Ball

Big Blue Ball
Dostupné varianty
CD 379 Kč
obal alba

Jaryn Janek

Ty lidi
Dostupné varianty
CD 254 Kč
MP3 99 Kč
FLAC+mp3 149 Kč
obal alba

Luno

Zeroth
Dostupné varianty
CD 254 Kč
MP3 99 Kč
LP 299 Kč
FLAC+mp3 149 Kč
obal alba

Psychedelic Morning

Cigareta ve dvou
Dostupné varianty
CD 254 Kč
MP3 99 Kč
FLAC+mp3 149 Kč
O NÁKUPU
© Indies Scope

IČ 105 34 181     /     Dolní Loučky 191     /     594 55  Dolní Loučky u Brna
×