Goodfellas

V létě 2007 byl park U Tondy čili Dvořákovy sady v Karlových Varech svědkem jamm session, při které se skoro čirou náhodou sešli Goodfellas (tehdy ještě prostě jen good fellas) a improvizovali na skladby Jacka Johnsona.

Už na následující léto vyrukovali Goodfellas s částečně vlastním repertoárem a od té doby cestují okouzleni akustickým zvukem po klubech celé ČR.

Jak s oblibou říkají sami členové skupiny: „Přesvědčíme vás, že i se španělkama můžeme naštvat sousedy a vymlátit okenní tabulky!“

Goodfellas od roku 2008 koncertují po klubech celé ČR i střední Evropy. Odehráli více než dvěstě živých koncertů. Na podzim 2009 Goodfellas odjeli rozsáhlé vlastní turné, na jaře 2010 pak doprovodili na společném turné kapelu 100°C. Dále vystoupili s kapelami -123 minut, Toxique, nebo Michal Hrůza a kapela Hrůzy. Letos byli k vidění na čtyřech desítkách letních festivalů včetně těch nejvýznamnějších, jako jsou Sázavafest, Rock For People, Colours of Ostrava nebo Přeštěnice Open-Air. Goodfellas také uspěli také v řadě soutěží, dva roky po sobě se stali vítězi diváckého hlasování na festivalu Broumovská kytara, v domácím Karlovarském kraji byli v anketě týdeníku Sedmička zvoleni Kulturní událostí roku 2009, zvítězili v soutěži Sázavafest Battle, první místo obsadili i v Karlovarské rockové mapě, nebo na Febiofest Open Stage.

 

Tom Jaggy – lead vocals
Theo Gonzales – guitar/vocals
Edai – guitar
Jamie Winston – bass/vocals
Horace Garphunkel – drums/vocals

ZBOŽÍ (6)

O NÁKUPU
© Indies Scope

IČ 105 34 181     /     Dolní Loučky 191     /     594 55  Dolní Loučky u Brna
×