David Pomahač

Křehký písničkář s duší rockera a něžný rocker v pozici písničkáře. Romantik, poetik a melancholik v jednom balení s písněmi o hledání toho, co vlastně hledáme úplně všichni.

David Pomahač míří na sólovou dráhu, kterou uvede v únoru 2020 novým albem s názvem Do tmy je daleko u labelu Indies Scope. 

 

David Pomahač založil projekt Bez peří, devět let strávil v Houpacích koních, tři roky prožíval večírek doprovodné kapely Xaviera Baumaxy. Rok 2010 dal vzniknout urban folkovému duu Kieslowski. Intimní výpovědi stojící na zvuku kytary, piana, dvou hlasech a Davidových textech si získaly početnou fanouškovskou základnu a naplněné koncerty doma i v zahraničí. Kieslowski vydali tři alba, několik EP, byli nominováni na hudební cenu Apollo.

 

“Éra Kieslowski je u konce, písničky ale zazní během mých koncertů. Mám je rád a jsou součástí mýho příběhu. Nový album bude intenzivní a velmi osobní. Snažím se neustále dělat věci líp, snad i jinak a hlavně intenzivněji, než doposud,” dodává David.

 

Kromě připravované sólovky Do tmy je daleko, kterou pokřtí v 11. března 2020 v pražském Café V lese, pokračuje také ve spolupráci s Martinem “Bonusem” Tvrdým na projektu Tvrdý/Pomahač. Je také iniciátorem koncertní série  Slow sessions.

 

www.facebook.com/davidpomahacmusic/

ZBOŽÍ (6)

O NÁKUPU
© Indies Scope

IČ 105 34 181     /     Dolní Loučky 191     /     594 55  Dolní Loučky u Brna
×