Ať se snaží ona

Tuhle partu rozhodně nepřehlédnete: v helmách a nasoukaná do chráničů amerického fotbalu má nezaměnitelný vzhled a originální zvuk. Čtveřice hraje alternativní electrorock prošpikovaný ironickými texty, jak ukazuje už sám název kapely Ať se snaží ona. Kapela vznikla v roce 2012, ve složení Přemysl Štěpánek, Vladimír Podhorský a Tomáš Kolář. Prvních pár koncertů odbubnoval jako host Václav Pohl, který si odskočil od svého domovského Trabandu. Kvůli časové vytíženosti ho vystřídal Petr "Bunny" Zajiček, který tak doplňuje aktuální sestavu na čtyři členy.

 

Pokud se necháte vtáhnout do světa přileb, chráničů a botoxu, čekájí na vás elektronické ruchy, energické bicí doplňované sugestivní rockovou kytarou a  texty jež jsou reflexí bývalých a budoucích vztahů.  Čtveřice si neváhá dělat srandu nejen ze sebe, jak už dokázala v loňském roce na singlu Telefón, ale také z botoxem napuštěných dívek či přecitlivělých dam.“Texty za nás i naše posluchače po švejkovsku řeší to, co jsme v předchozí vztazích neuměli vyřešit sami.  Aktuálně se nám všem v partneském životě samozřejmě bez chybičky vede. Dotýkají se, ale určitě našich vztahů budoucích. Koneckonců v dresech a chráničích nelze neřešit záležitosti jinak než rychlostí a silou.“ vysvětluje autor textů a zpěvák Tomáš Kolář.

 

Rocková kytara a bicí, které doprovází elektronické ruchy a zvuky provázané v netradičních harmoniích a postupech, neváhají přiznat svoji inspiraci v brněnské alternativě Dunajem počínaje a Midi Lidi konče. Když Král Újezda a ten hezčí z PAVAROTTI REVIVAL Jakub Kohák prohlásil, že založit kapelu je nutnost, asi netušil, co vznikne. V každém případě je Jakub zakládajícím členem, vytrvalým motorem a věčnou chimérou kapely Ať se snaží ona. Zda se někdy zjeví na zkoušce nebo na koncertě není nikdy jisté. Mezitím si kapela krátí čekání na ten okamžik například novou nahrávkou.

ZBOŽÍ (6)

O NÁKUPU
© Indies Scope

IČ 105 34 181     /     Dolní Loučky 191     /     594 55  Dolní Loučky u Brna
×