Často kladené dotazy

Obsah


1. Jak je zajištěna ochrana soukromí?
2. Jak je zajištěna bezpečnost dat?
3. Jaký rozdíl je mezi záložkou katalog a mp3?
4. V jakém digitálním formátu jsou skladby nabízeny?
5. Nelze zakoupit mp3 u alba (např. Mater či Varga Marian) ?


Jak je zajištěna ochrana soukromí?


Vždy se snažíme o maximální zajištění vašeho soukromí. Potřebujeme jisté informace ke zpracování vaší objednávky, k ověření vaší identity při opakovaném nákupu nebo abychom vám pomohli s případnými problémy. Když si objednáváte z našeho obchodu, potřebujeme vaše jméno, heslo a funkční emailovou adresu. S vaším souhlasem můžeme sdílet vaše jméno a email s vydavatelem nebo umělcem, který nás chce informovat o svých nových titulech. Z odběru těchto informativních emailů se můžete kdykoliv odhlásit.

Jak je zajištěna bezpečnost dat?


Bezpečnost dat je jednou z našich nejvyšších priorit. Při objednávání na našem serveru nebo při úpravě přístupových informací, používáme zabezpečený server a bezpečností propojení pomocí SSL, takže veškerá komunikace probíhá napřímo a navíc je kryptovaná.

Jaký rozdíl je mezi záložkou katalog a mp3?

V záložce mp3 najdete alba, která jsou nabízena již pouze digitálně a pravděpodobnost toho, že by se znovu objevili na nosiči CD, je minimální. V katalogu jsou alba, která jsou nabízena na fyzických nosičích jako je CD či DVD. Většina z nich je nabízena i v digitálním formátu

V jakém digitálním formátu jsou skladby nabízeny?

Skladby jsou prodávany ve formátu mp3 a to s vysokým datovým tokem - 256 nebo 320 kbit/s, ve formátu nejsou žádné další restrikce a jejich další používání spadá pod autorský zákon. Skladby si můžete bez obav vypálit i na CD.

 

Nelze zakoupit mp3 u alba (např. Mater či Varga Marian) ?

Na některá alba se nevztahuje licence na prodej v digitálním formátu. V případě, že jste na stránce s příslušným albem a chybí zde vlevo nahoře informace o mp3, znamená to, že album nelze zakoupit v digitálním formátu.

 

O NÁKUPU
© Indies Scope

IČ 105 34 181     /     Dolní Loučky 191     /     594 55  Dolní Loučky u Brna
×