Jananas

Jananas tvoří zpěvačka Jana Infeldová, kytarista Jan Vávra a baskytarista Jaromír Fulnek. Poprvé na sebe upozornili na největším českém folkovém festivalu Zahrada, kde v roce 2009 získala prestižní ocenění. Ve stejném roce se dostala i do finálové desítky soutěže RGM Live Space, které se zúčastnilo přes 400 skupin. Skladba Zapatama byla v roce 2008 vyhlášena jako nejlepší píseň v soutěžní hitparádě Inkubátor na serveru i-legalne.cz.


Jana Infeldová  - frontmanka - vystudovala činoherní herectví na pražské DAMU. Hostovala v pražském divadle ABC, později také ve Viole. Herecky na sebe upozornila rolí drzé Markéty v seriálu Rodinná pouta na TV Prima. Jako moderátorka stála u zrodu stanice Českého rozhlasu Leonardo, kde připravovala a moderovala vysílání zaměřené na vědu a techniku. Moderovala velmi úspěšný projekt České televize a Českého rozhlasu Odhalení, který získal prestižní ocenění BBC za nejlepší přírodovědný snímek na přehlídce v Bristolu. Je úspěšnou textařkou.

Jan Vávra
– kytarista – je profesí produkční a příležitostně také publicista, spolupracuje na projektech věnujících se nekomerční kultuře, od roku 2005 je promotérem koncertů nezávislé hudby. V poslední době se věnuje kulturní politice a podpoře kultury, koordinuje nezávislou iniciativu Za Česko kulturní. Folkem relaxuje.


Jaromír Fulnek – baskytarista - vystudoval obor diplomacie na VŠE v Praze. Pracuje jako obchodní ředitel IT firmy, která vyvíjí nové aplikace pro mobilní telefony. Pochází z Krnova, kde dodnes vede místní bigband. Za tyto aktivity se stal v roce 2008 „kulturní osobností roku města Krnova“. Dodnes se nepodařilo zjistit, kolik hudebních nástrojů tento talentovaný multiinstrumentalista ovládá.  

ZBOŽÍ (6)

KONCERTY

29.07. Jananas Letohrad
29.07. Jananas Letohrad
04.08. Jananas Tachov
04.08. Jananas Tachov
30.09. Jananas Boskovice
17.10. Jananas Jihlava
O NÁKUPU
© Indies Scope

IČ 105 34 181     /     Dolní Loučky 191     /     594 55  Dolní Loučky u Brna

příměstský tábor Brno