Agentura Indies Production je součástí hudebního vydavatelství Indies Scope. Rozšiřuje tak služby labelu na komplexní přístup při zajišťování produkce muzikantů.

Indies Production zprostředkovává koncerty zastupovaných umělců nebo produkci celých pořadů. Agentura má dlouholeté zkušenosti v oblasti nejrůznějších hudebních akcí jak z pohledu účinkujících, tak z pohledu pořadatele.

 

Indies Production nabízí:

 

 

 

pro děti: Bombarďák / Amálka K. Třebická

 

 

 

cankisou.jpg

Čankišou

Osobitý eklektický styl taneční world music opírající se o legendu jednonohého lidu Čanki, se kterým kapela roztancovala publikum už v 17 zemích světa. Desku Lé La označil novinář J. Moravčík za nejlepší domácí world music album roku 2008, kapela za něj získala nominaci na Anděla 2008 v kategorii world music. Stejnou nominaci má i za desku Faÿt, která dosáhla i na 10. místo v evropském žebříčku world music. Čankišou hráli na mnoha prestižních festivalech v zahraničí, např. Rainforest world music festival 2012 na Borneu, Sziget 2010 a 2013 v Budapešti.

 

(WORLD MUSIC)

VIDEO

 

 

 

 

 

kieslowski.jpg

Kieslowski

V podstatě folkové duo hrající dle vlastních slov „urban folk“ v obsazení kytara a piano se věnuje reálnému pohledu na ne vždy právě radostný vztah muže a ženy. Na třetí desce Mezi lopatky, kterou produkoval Jan P. Muchow a získala nominaci na cenu Apollo 2014, už kapela nesahá po nožích, ale věnuje se odloučení, samotě, strachu a tichu, které jsou leckdy bolestnější.

 

(URBAN FOLK)

VIDEO

 

 

 

 

 

jarda.jpg

Jarda Svoboda

Kapelník skupiny Traband, zpěvák, skladatel, textař a multiinstrumentalista navazuje na cestu naznačenou albem Přítel člověka, kterou Jarda Svoboda vydal s kapelou Traband v roce 2007. A stejně jako na zmíněném albu, i nyní dominuje harmonium, charakteristický zpěv a vynikající texty.

 

(ALTERNATIVA)

VIDEO

 

 

 

 

 

tara fuki.jpg

Tara Fuki

Dvě křehké dámy, majitelky dvou sametových hlasů a dvou krásně znějících cell a jejich křehká a intimní muzika hrající si s libozvučnou polštinou. Čistě akustická deska bez hostů a elektroniky nazvaná Winna vyšla loni.

 

(ALTERNATIVA)

VIDEO

 

 

 

 

 

yellow.jpg

Yellow Sisters

Vokální skupina, která svým zpěvem prochází s lehkostí napříč žánry soulu, funku, r´n´b, world music, jazzu i reggae. Sestry jsou zvukovými iluzionistkami. Experimentují s melodií a rytmem a hledají nové způsoby práce s hlasem.

 

(A CAPELLA)

VIDEO

 

 

 

 

 

ghost.jpg

Ghost of You

Ghost of You je mladá brněnská skupina, která se nebojí své hitové refrény obalit barevným světlem elek-tronické psychedelie a rozmazaných kytar. Ghost of You měli vždy blízko k elektronice. V jejich tvorbě se také od počátků odráží i vliv post- a mathrocku, ale postupně prošli proměnou až k současnému psychedelickému popu. I když stále nezapřou svůj postoj ke Kid A a v jejich zvuku to uslyšíte, kapela nyní našla svůj styl.

(PSYCHEDELIC POP)

 

Promo live VIDEO

 

 

 

 

 

jablkon.jpg

Jablkoň

Jablkoň je jen jedna, ale umí se tvářit různě. Stálice české hudební scény od folku až po rockové scény v čele s neúnavným Michalem Němcem.

 

(FOLK ROCK)

VIDEO

 

 

 

 

lesni zver.jpg

Lesní zvěř

Propojení živého drum´n´base, jazzu a funky. Účast na prestižních festivalech doma i v zahraničí (Kaunas Jazz festival v Litvě, Jazziré v Srbsku, Eurojazz v Mexiku ,Colours of Ostrava, Brussel Jazz Marathon v Belgii), předskokan mezinárodních hvězd (E. Truffaz, Jazzanova), skvělými kritikami ověnčené debutové album i aktuální Movable feasts.

 

(DRUM'N'JAZZ)

Promo live VIDEO

 

 

 

 

 

braagas.jpg

BraAgas

Převážně dámská kapela s barevnými vokály skvěle interpretující lidovou hudbu z celé Evropy za použití nejrůznějších etnických a historických nástrojů. Cena Anděl 2009 v kategorii world music za CD Tapas a 2014 za Yallah!, účast na Rainforest World music festivalu na malajském Borneu a mnoha world music a historických akcích doma, ale převážně v zahraničí. Možnost vystoupení v nádherných historických kostýmech.

 

(WORLD MUSIC)

SOUNDCLOUD

 

 

 

 

 

jananas.jpg

Jananas

Svěží závan na nejen folkovém poli. Silné melodie, netuctové aranže a především osobité české texty s vtipem a nápaditou pointou. Nominace na Anděla 2010 v žánru folk.

 

(FOLK)

VIDEO

 

 

 

 

mirek kemel.jpg

Mirek Kemel s kapelou

Civilní písničkář, v občanském životě ceněný karikaturista, používá mnohovrstevnaté, poetické obrazy a příměry, ve kterých zachycuje silné příběhy. Desku Nic víc produkoval herec a muzikant Vladimír Javorský.

 

(FOLK)

SOUNDCLOUD

 

 

 

 

traband.jpg

Traband

Brázdí pódia od roku 1995, posbíral několik hudebních cen Anděl a přestože vystřídal několik hudebních stylů, vždy zůstal nezaměnitelný a to hlavně díky skladatelskému rukopisu leadra Jardy Svobody. Po rockových začátcích, veleúspěšném „balkánském dechnu“ přišlo období písničkaření s harmoniem, které se postupně proměnilo v rockovější Traband nově na desce Vlnobeat doplněný banjem.

 

(BIGBEAT)

VIDEO

 

 

 

 

O NÁKUPU
© Indies Scope

IČ 105 34 181     /     Dolní Loučky 191     /     594 55  Dolní Loučky u Brna

příměstský tábor Brno