Váš košík je prázdný Česká verze English version American version

Vyhledávání

 

Videoklipy

youtube

 

Moje Indies

mailing list

 

Koncerty

23. 04. Lesní zvěř
- Brno

24. 04. Žamboši
- Vsetín

25. 04. Žamboši
- Štítná nad Vláří - Popov

26. 04. Žamboši
- Brno Veveří

26. 04. Žamboši
- Břeclav


další koncerty
 

U nás můžete platit

U nas prijimame
 

Historické okénko

Zdarma tento měsíc: Blues ze Staré Pekárny č. 2.obal alba






 

Knihy

obal alba

Vojtěch Klimt a Karel Kryl
Akorát že mi zabili tátu - Příběh Karla Kryla

obal alba

MALÉhRY a Čankišou
Jak na příšery (kniha +CD)

 

LP

obal alba

Kittchen
Radio (LP)

obal alba

Priessnitz
Potichu? (LP)

obal alba

Musica Folklorica a Chiasmatic Forgotten Silence/
Temptament (EP split)

 

Pro děti

obal alba

Kašpárek v rohlíku
Ten Halywůd

obal alba

Yellow Sisters
Zvěřinec

 

Folklór

obal alba

Ženský sbor Lipina z Hroznové Lhoty
Štyry noce nespala sem ...

obal alba

Antologie moravské lidové hudby
Antologie moravské lidové hudby - komplet 5CD

obal alba

Cimbálová muzika Danaj
V dobrém sme sa zešli

obal alba

CM Dúbrava
Dubňanské

 

Mluvené slovo

obal alba

MALÉhRY a Čankišou
Jak na příšery (kniha +CD)

obal alba

Zdeněk Svěrák
Po strništi bos (2CD)

 

Blu-ray

obal alba

Sade
BRING ME HOME (LIVE 2011)

obal alba

Sting
Bring On The Night / Blu-Ray Disc

 

DVD

obal alba

Tata Bojs
Ležatá Letná (DVD+CD)

obal alba

Dežo Ursiny
6x Dežo Ursiny (2DVD)

 

Soutěže


Na této stránce budeme zveřejňovat soutěže, a to buď námi vyhlášené nebo na stránkách našich partnerů, o CD či mp3 z naší produkce, či o vstupy na křest CD či jen na koncert.


Aktuální soutěž:

 cover*** Soutěž o CD JAK NA PŘÍŠERY a VSTUPENKU na křest alba v brněnském Metru 21.11.***

18. listopadu vychází nové album Jak na příšery Divadla MALÉhRY a kapely Čankišou, křest alba se odehraje ve čtvrtek 21.11. v brněnském klubu Metro.



Soutěžní otázky:
Kolik pohádkových příběhů je na albu Jak na příšery? A doplňte tip kolik přehrání bude mít skladba z alba na Souncloud v úterý 19.11.2013 v 11:00.



Své odpovědi zasílejte do pondělí 18.11.2013,  dva výherce oznámíme 19.11. v 12:00!


Své odpovědi zasílejte na: souteze@indies.eu  (nezapomeňte uvést Vaše plné jméno pro případ výhry a zapsání na guestlist) CD NEZASÍLÁME, výherce si cenu převezme přímo na křtu alba.






 

Ukončená soutěž:

obal alba ** Soutěž o podepsané CD Done So Far a permanentku na festival Blues Alive 2013***

13. listopadu vychází nové album Done So Far kapele Jerguš Oravec Trio, křest alba se odehraje na festivalu Blues Alive v Šumperku (www.bluesalive.cz)



Soutěžní otázky:
Jakou soutěž v loňském roce Jerguš Oravec Trio vyhrálo? A doplňte tip kolik přehrání bude mít skladba Jerguš Oravec Trio - (You Won’t) Get Away na Souncloud v pondělí 11.11.2013 v 11:00.



Své odpovědi zasílejte do neděle 10.11.2013,  dva výherce oznámíme 12.11. v 12:00!

Správné odpovědi:
1. Vítězství v soutěži Blues Aperitiv
2. 3072 přehrání

!!!!!!!!!!! Výherci: 

Vojta Benda

Legner Ivo

GRATULUJEME


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výherci předchozích soutěží:



Chromka Petr (Psychedelic Morning) -  (počet stažení 395)
Jablečníková Ivana (Bran) -  (počet stažení 260)
Procházka Josef (Poletíme? triko)
Procházka Josef (Poletíme? triko)
Rizdoň (Lucie Redlová)
Boumova Sylvie + 1 (Afro Celt Sound System)
Ryšánková Kateřina + 1 (Afro Celt Sound System)
Machů Aleš + 1 (Afro Celt Sound System)
Kampová Markéta (Radium.nfo)
Pohl Martin (Čankišou)
Štěpánek Miloš (Čankišou)
Poláková Lenka (Traband)
Němcová Milada (Traband)
Skála Benjamín(Jananas)
Krečmerová Pavlína (Jananas)
Hoke Pavel (Poplór)
Argaláš Ivan (Poplór)
Hofbauer Celestin (Blood & Milk)
Grosman J. (Blood & Milk)
Ďurišík Michal (Poletíme?)
Bednářová Klára (Poletíme?)
Jílková Blanka (Hi-Fi)
Lukášová Mirka (Hi-Fi)
Netolický Pavel  (Nil)
Věra Bruzlová (Nil)
Zmeko Dušan  (KOA)
Valášková Alena (KOA)
Jamara Petr (Tara Fuki - vstup Brno)
Tajcová Helena  (Tara Fuki - vstupPraha)
Ludmila Březinová (Al-Yaman)
Dana Truksová (Al-Yaman)
Tadeáš Koblížka (Květy)
Jiří Bauer (Květy)
Ludmila Janečková (Bezobratři)
Jindřich Oplt  (Bezobratři)
Pášová Hana (Poletíme?)
Ludmila Kuželová  (Poletíme?)
Jana Sluková (Yellow Sisters)
David Mareček  (Yellow Sisters)
Markéta Kampová  (-123min.)
Radek Exner (-123min.)
Vladimír Průcha  (Edel)
Jiří Kopecký  (Edel)
Jana Sobotkova (ZVA 12-28 Band CD)
Vilem Levy (ZVA 12-28 Band CD)