fotka zbozi

Poletíme? Jednoduché písničky na LP!!

399 Kč

POPIS

Edice LP NA PŘÁNÍ pokračuje dalším titulem. POLETÍME? - Jednoduché Písničky o složitém životě 

Legendární první album  banjopunkové kapely Poletíme? - Jednoduché Písničky o složitém životě je divoké, hlasité, naléhavé, vtipné a pravdivé album, jak už to u debutu bývá a navíc obsahuje největší hity kapely jako je píseň Chlastáme na festivalu, Holko, holko nebo Když se dva opijí. 

Nepromeškejte příležitost získat vinyl Poletíme? a navíc s 25% slevou. Mimořádná předobjednávka platí jen do konce července.

Když se do 31. července 2020 sejde 100 zájemců o vinyl, výrobu objednáme a do 30. září 2020 vám LP dodáme domů. V případě, že se zájemců sejde méně než 100, vrátíme vám celou částku zpět na účet do 10. srpna 2020. Z tohoto důvodu je možná platba pouze převodem na účet.

Připomeňte si písničky z tohoto alba:

https://www.indies.eu/alba/620/jednoduche-pisnicky-o-slozitem-zivote/

Indies Records slaví letos 30. let a za tu dobu vydalo více než 800 titulů. Většinou pouze na CD a nyní zvažujeme tento archiv postupně zpřístupnit i na vinylu. Bude na vás, jestli své oblíbené interprety podpoříte a umožníte vydání vinylu. 

 

Poletíme? bezpečně a jistě letí k pomyslné špičce české hudební scény. Je o ně takový zájem, že na jejich koncertech bývá po celé republice narváno včetně pravidelně vyprodané brněnské Flédy či pražského Lucerna Music Baru. Poletíme? umí odlehčenou formou vyprávět o složitých a smutných věcech tak, že jejich koncerty dýchají barevnou náladou, svižnou rytmikou a tanečními kreacemi publika. Vtipné, poetické a přímočaré texty jsou jejich devízou! 

O NÁKUPU
© Indies Scope

IČ 105 34 181     /     Dolní Loučky 191     /     594 55  Dolní Loučky u Brna

příměstský tábor Brno