fotka zbozi

Už Jsme Doma & Buchty a Loutky: Pět ran do čepice aneb Písně Krysáků

299 Kč

POPIS

ALBUM VYCHÁZÍ 1.11.2019. Bonus k předobjednávce!! Krysáci jistě míří do Hollywoodu A PROTO vy dostanete k předobjednávce zdarma CD UJD - HOLLYWOOD!!

Z drobných hudebních motivů, složených původně pro druhou řadu populárních večerníčků Krysáci, vzniklo 13 plnohodnotných písní pro děti i jejich rodiče. Skupina Už Jsme Doma je známá nejen svojí originalitou, ale i smyslem pro poezii a humor. Všechny tyhle vlastnosti najdete i na CD Pět ran do čepice. Dětem jsou zde předkládány nikoli kolovrátkové odrhovačky, ale melodicky i rytmicky košaté, pestrobarevné písničky. Už Jsme Doma toto CD vydávají společně se divadlem Buchty a loutky, které sice na CD neuslyšíte, ale jejich bohatý fantazijní svět naleznete ve výpravném bookletu na fotografiích ze stejnojmenného hudebně-divadelního představení. Původní představa byla hrát tyto nově vzniklé písně jako běžný koncert skupiny Už jsme doma pro děti. Aby ovšem koncert nebyl tak nudný, byly vyrobeny kostýmy a různé rekvizity, které kapela používala buď během hraní nebo v přestávkách mezi písněmi. Později se ke Už jsme doma přidalo divadlo Buchty a loutky, čímž se jednak kapele uvolnily ruce pro mnohem svobodnější hraní a jednak toto velice zkušené divadlo přineslo do představení mnohanásobně větší imaginaci, hravost a „podívanou“, takže děti mohou nejen tančit a zpívat, ale i komunikovat s moderátorem, zažít spousty obrazových dobrodružství, díky kamerám na hlavách herců se dívat na loutky velmi zblízka a nebo se nechat unášet laserovými efekty.

Jediné, co chybělo, bylo hudební CD s těmito písničkami, aby si je děti mohly hrát i doma, a proto tu teď je. Užívejte po 13-ti kapkách z plna hrdla.

PĚT RAN DO ČEPICE

UŽ JSME DOMA & BUCHTY A LOUTKY

1. JEŽEK PANČOŠKA – HIGGINS THE HEDGEHOG 3:22

2. SLEPÝŠ IVAN – IVAN, THE SLOW WORM 4:38

3. ROPUCHA DÁŠA – THERESA, THE TOAD 3:21

4. NETOPÝR FLORIÁN – FLORIAN, THE BAT 3:22

5. RAK VINCENT – VINCENT, THE CRAYFISH 3:38

6. JEŠTĚRKA KARLA – CARLA, THE LIZARD 2:47

7. ZLATOHLÁVEK ZÁHOŘ – GREGOR, THE GOLDEN TORTOISE BEETLE 4:22

8. HOLUB EMIL – LIVINGSTONE, THE PIGEON 4:12

9. ČERVOTOČ ARTUR – ARTHUR, THE WOODWORM 3:54

10. PAVOUK PECH – JINX, THE SPIDER 2:55

11. KOCOUR BRUNO – BRUNO, THE TOMCAT 3:42

12. STONOŽKA VIKTORIE – VICTORIA, THE CENTIPEDE 2:59

13. DVĚ KRYSY – TWO RATS 2:00

CELKOVÝ ČAS (TOTAL PLAYING TIME): 45:20

O NÁKUPU
© Indies Scope

IČ 105 34 181     /     Dolní Loučky 191     /     594 55  Dolní Loučky u Brna

příměstský tábor Brno