fotka zbozi

Progres 2 - 2LP vinyl (předobjednávka)

640 Kč

POPIS

Předobjednejte si 2LP legendární kapely. Nové řadové album po 30 letech.

Prvních 20 fanoušků obdrží LP podepsané kapelou Progres 2. Jako bonus bude na čtvrté straně 2LP několik nikdy nevydaných historických nahrávek z roku 1970 a .

V listopadu oslaví kapela Progres 2 padesát let od založení The Progress Organization - přímého předchůdce současných Progres 2. Zároveň to bude také 40 let od premiéry pionýrského počinu, kterým byla v roce 1978 první československá audiovizuální rocková opera Dialog s vesmírem, A letos je to také 30 let od vydání poslední řadové desky :-(.

A tenhle poslední, hodně smutný fakt, chtějí Progres letos konečně napravit. Pavel Váně sděluje pordobnosti. "Pracujeme už velmi intenzivně na novém projektu, nové desce, kterou bychom chtěli po těch dlouhých třiceti letech vydat, taky ji na naších podzimních výročních koncertech pokřtít a taky tam z ní zahrát i nějaké ukázky. Máme za sebou prvních pět dní natáčení ve studiu Davida Kollera. Nálada zatím výborná, je to ale fakt velká kláda, docela záhul, denně točíme až do hluboké noci, pak trošku "utužíme kolektiv", pár hodin spánku a zase znova... V první sérii jsme dokonce i dost překročili můj původní produkční plán, tak to vypadá zatím fakt hodně dobře..."

O NÁKUPU
© Indies Scope

IČ 105 34 181     /     Dolní Loučky 191     /     594 55  Dolní Loučky u Brna

příměstský tábor Brno