fotka zbozi

Hudební kalendáře Františka Pavlici + CD zdarma

499 Kč

POPIS

Speciální akce. Koupí úplné novinky CD Musica Folklorica a Martin Hrbáč - Rok na Slovácku a staršího CD Horňácká cimbálová muzika Petra Galečky - Na Horňácko získáte slevu 50,- Kč  a navíc zcela ZDARMA CD Martin Hrbáč a Musica Folklorica - Majstr.

 

Rok na Slovácku

Kalendář plný moravských písní a originálních obrazů. Originální poetika obrazů Františka Pavlici a um cimbálové Musiky Folkloriky se protíná v novém albu, hudebním kalendáři, nazvaném Rok na Slovácku.

Na Horňácko

Malovaný rok na Horňácku v písních cimbálové muziky - Nová nahrávka Na Horňácko propojuje obrazy a písně svérázného moravského regionu. Malíř František Pavlica se svojí neopakovatelnou poetikou vytvořil obrazy zachycující současný život a udržování moravských lidových tradic. Horňácká cimbálová muzika Petra Galečky z Lipova sestavila a nahrála, ke každému obrázku sadu písní. Vznikl tak originální kalendář, který citlivě snoubí vizuální i hudební odkaz jedinečného moravského regionu Horňácko. Do nahrávání se zapojil kromě HCM Perta Galečky i Sboreček žen z Lipova, Mužský sbor Chotár, Sbor souboru Lipovjan a legendární horňácká zpěvačka Eva Grombířová.  

Majstr

Martin Hrbáč, stále velmi aktivní horňácký primáš a zpěvák, je i v osmdesáti letech vynikajícím interpretem lidových písní. Dokladem toho je album Majstr, které nahrál pro brněnské vydavatelství Indies Scope ve spolupráci s Musicou Folkloricou.

 

O NÁKUPU
© Indies Scope

IČ 105 34 181     /     Dolní Loučky 191     /     594 55  Dolní Loučky u Brna
×