fotka zbozi

Předobjednávka CD Kateřina Göttlichová - Zimnice

299 Kč

POPIS

BONUS pro předplatitele, ZDARMA přidáváme nahrávku Carnem - Gota.

Zpěvačka, skladatelka a multiinstrumentalistka Kateřina Göttlichová se vydává na sólovou dráhu. Jedna ze zakladatelek cenami Anděl ověnčených BraAgas vydá album Zimnice 26. listopadu. Kateřina Göttlichová pripravila kombinaci tradiční hudby a moderní elektroniky s texty lidových písní. Folklórní autentičnost zachovává i využití akustiky nástrojů jako například nyckelharpy i při tvorbě perkusivních a ambientních ploch.

DATUM VYDÁNÍ ALBA: 26.11

Kompletní produkce včetně mixu a masteringu alba se chopil multiinstrumentalista a producent Jan Balcar. Mezi hudebníky, kteří se podíleli na nahrávání Zimnice, je například jazzový kontrabasista Petr Tichý. Jeho duo HLASkontraBAS se zpěvačkou Ridinou Ahmedovou bude zvláštním hostem na křtu alba v pražském Jazz Docku 13. února příštího roku.

Kateřina Göttlichová je spolu s převážně ženskou kapelou BraAgas, která interpretuje lidovou hudbu od Španělska až po Balkán, držitelkou několika ocenění Anděl v žánrové kategorii world music. Jejich poslední album O ptácích a rybách se objevilo červnu 2018 na třetí příčce mezinárodního žebříčku World Music Charts Europe.

O NÁKUPU
© Indies Scope

IČ 105 34 181     /     Dolní Loučky 191     /     594 55  Dolní Loučky u Brna
×