fotka zbozi

Předobjednávka LP TRABAND - Hyjé

399 Kč

POPIS

Edice LP NA PŘÁNÍ pokračuje dalším titulem. TRABAND - Hyjé!

Využijte výhodnou cenovou nabídku na předprodej LP za 399,- Kč a ještě dostanete zdarma DVD 10 let na cestě!!

Když se do konce měsíce listopadu sejde 100 zájemců, objednáme výrobu a do Vánoc vám ho pošleme domů. V případě, že zájemců bude méně než 100, vrátíme vám celou částku, zpět na účet. Prodejní pultová cena vinylu bude 499,- Kč, ale Vy si ho můžete takto předobjednat za 399,- Kč + poštovné a ještě dostanete zdarma DVD Traband  - 10 let na cestě.

Legendární album "Hyjé!" (vyšlo v roce 2004 a obsahuje hit Černej pasažér) shrnuje všechno, čím kapela za dobu své existence prošla. Jednoduché rocknrollové popěvky i pokračování neřízené dechnojízdy, lyrická milostná vyznání i náročnější epické příběhy o rytířích, zlodějích a dezertérech, pánech v kočáře, krasojezdkyních a apokalyptických jezdcích. Tímto albem se Traband dostává do širšího povědomí veřejnosti a jeho písně se objevují v dříve nemyslitelných vysílacích časech v rozhlasu i v televizi. Kapela získává cenu Akademie populární hudby Anděl 2004 v oblasti "world music" a cenu Akropolis Live Music Awards (ALMA) za nejlepší živé vystoupení roku 2005. Účastní se mnoha zahraničních prestižních festivalů (Sziget, Rudolstadt, Paříž, Avignon, Gdaňsk, Strasbourg) a pokračuje i v domácím nepřetržitém koncertním turné. Svou desetiletou hudební jízdu slaví trabandité velkým výročním koncertem, jehož záznam vyšel i na DVD pod názvem "10 let na cestě"(2005).  

Připomeňte si písničky z tohoto alba:

https://www.indies.eu/alba/63/hyje/

Indies Records slaví letos 30. let a za tu dobu vydalo více než 800 titulů. Většinou pouze na CD a nyní zvažujeme tento archiv postupně zpřístupnit i na vinylu. Bude na vás, jestli své oblíbené interprety podpoříte a umožníte vydání vinylu.

O NÁKUPU
© Indies Scope

IČ 105 34 181     /     Dolní Loučky 191     /     594 55  Dolní Loučky u Brna

příměstský tábor Brno