Agentura

fotka

Indies Production

Hudební vydavatelství Indies Scope Records se věnuje vydávání hudby již od roku 1989 a má na kontě řadu úspěšných alb. Kromě vydávání se v současné době věnuje i zajišťovaní koncertní a produkční činnosti. Indies Production tak rozšiřuje služby labelu na komplexní přístup při zajišťování produkce umělců.

Aktuálně zastupujeme:

TrabandČankišouTara FukiJablkoňLesní zvěřBraAgasJananasJana VébrováKieslowski

      a

Příhody kluka BomBarďáka! - speciální projekt pro děti

 

 

 

Zastupovaní umělci:

Traband

Brázdí podia od roku 1995, posbíral několik hudebních cen Anděl. Přestože vystřídal několik hudebních stylů, vždy zůstal nezaměnitelný a to hlavně díky skladatelskému rukopisu leadra Jardy Svobody. Po rockových začátcích, veleúspěšném „balkánském dechnu“ přišlo období píničkaření s harmoniem, které se postupně proměnilo v aktuální rockovější Traband.  (ROCK)

foto
video: videoklip Traband - 10 let na ceste - Krasojezdkyne  / videoklip Traband - Cenej pasazer / videoklip Traband - Indáni ve městě /videoklip Traband - Lano co nas k nebi poutavideoklip Traband - Partyzán / videoklip Traband - Ve zlatém kočáře (z DVD Neslýchané (2011))  / videoklip Traband - Vlaštovky (z DVD Neslýchané (2011))

 

free mp3: Indiáni ve městě / Tichý muž / Černej pasažér

Čankišou

Nová deska Faÿt na 10. místě v evropském žebríčku world music, nominace na Anděla 2011 v kategorii world music, vynikající recenze! Osobitý styl taneční world music opírající se o legendu jednonohého lidu Čanki, se kterým kapela roztancovala publikum ve 14 zemích. Předchozí desku Lé La označil novinář J. Moravčík za nejlepší domácí world music album roku 2008, kapela za něj zíkala nominaci na Anděla 2008 v kategorii world music. Jediný český zástupce na prestižním festivalu Sziget 2010 v Budapešti.   (WORLDMUSIC)

foto


video:  videoklip Čankišou - Zuha (videoklip)  videoklip Čankišou - www.bwindiorphans.org (videoklip)  videoklip Cankisou - Borrega (videoklip)

free mp3: Zuha 3:50 / Faÿt 3:04


Tara Fuki

Fantastické a originální souznění dvou ženských hlasů, violloncel a nápadů. Autorská hudba na pomezí alternativy, jazzu a ambientu s přesahy do world music. Tara Fuki získaly tři ocenění Hudební akadamie Anděl - Objev roku (2001), Album roku Alternativa (2001), Album roku World music (2007).  (ALTERNATIVA)foto

 videoklip Tara Fuki - Lej Lej (videoklip) videoklip Tara Fuki - v dýmu (videoklip)

free mp3: Widze, Widze /   Zwierciadło

 

Jablkoň

Jablkoň má různé tváře a několik odlišných programů: Malá lesní Jablkoň (Jablkoň m.l.) - program písničkový, folkový, nejklidnější, nejméně komplikovaný, vlídný. Prostě doopravdické písničky. Velká polní Jablkoň (Jablkoň V.P.) - program rockový, přímočarý, dynamický, energický. Nejdrsnější varianta. Zkrátka bigboš. Jablkoň & Svěcený - „vážný“ program s houslovým virtuózem Jaroslavem Svěceným vhodny i pro frakouny. Symphonic Jablkoň - až sedmdesátihlavé těleso vychází především z programu Jablkoň & Svěcený, ale umí všechno. Symfonie utržená ze řetězu. (FOLK, ALTERNATIVA)

 

foto

 

videoklip Jablkon - Pet policajtu (videoklip)videoklip Jablkon - Odpoustim ti, Rut (videoklip)videoklip Jablkon - kdopak nam zazpiva (videoklip)

 

 

Lesní zvěř

Propojení živého drum´n´base, jazzu, blues a funky. Účast na prestižních festivalech doma i v zahraničí (Kaunas Jazz v Litvě, Jazzire v Srbsku, Eurojazz v Mexiku), předskokan mezinarodních hvězd (E. Truffaz, Jazzanova), skvělými krtikami ověnčené debutové album.  (DRUM'N'JAZZ)

 

foto

 

free mp3: Gotcha

 

 BraAgas

Převážně dámská kapela s barevnými vokály interpretující lidovou hudbu z celé Evropy za použití nejrůznějších etnických nástrojů. Vítěz soutěže Česká spořitelna Colours Talents 2009, cena Anděl 2009 v kategorii world music za CD Tapas, účast na Rainforest World music festivalu na malajském Borneu. Nové temperamentní album Fuerte vyšlo v únoru 2012. (WORLDMUSIC)

 

foto

 


free mp3: Csiki, Csiki  / Jana i Turčin

 

Jananas

Není pochyb o tom, že trio Jananas nabourává veškeré folkové steretoypy a do stojatých vod českého folku přináší aktuální prvky. Rozhodně nenabízí něco, co už tu stokrát bylo. Je to zkrátka skupina, kterou si nespletete, a to se v dnešní době počítá.  (FOLK)

 

foto

 video: videoklip Jananas - Raut

free mp3: Raut

 

Jana Vébrová

Na koncertní podia se vrací „křehoučká víla z větrného mlýna“, mladá písničkářka s harmonikou Jana Vébrová, která se vyznačuje charismatickým projevem, silnými a poetickými písněmi, naléhavou hrou na akordeon a vynikajícím zpěvem.  (FOLK)

 

foto

 

 free mp3: Buřtguláš

 

Kieslowski

Písničkářské duo, které sází na intimitu a syrovost základního akustického zvuku kytary, piana a kontrastu dvou barevně výrazných hlasů. (FOLK)

 

foto    video: videoklip Krátká píseň o zabíjení   / videoklip Andělská
 

 

 Příhody kluka BomBarďáka!

Dětský program: interaktivní hudebně-divadelní představení, jehož autorem je Jirka Jelínek. Chytlavé písničky jsou proložené scénkami, ve kterých BomBarďák komunikuje s dětským divákem a zapojuje ho do dění na pódiu. Představeni je určeno dětem, ale nudit se nebude ani dospělý doprovod.

 

foto

 

 

 

kontakt:

Indies Production

Hana Vojtěchová

kontakty
Další zprávy

O NÁKUPU
© Indies Scope

IČ 105 34 181     /     Dolní Loučky 191     /     594 55  Dolní Loučky u Brna
×