Pro obchodníky

fotkaVážení obchodníci a prodejci hudby!

Velice si vážíme vaší práce a snažíme se vám zjednodušit, zvýhodnit a zrychlit možnost nákupu našich titulů z vydavatelství Indies Scope. Připravili jsme v našem webshopu www.indies.eu možnost nakupovat CD z produkce Indies Scope, přímo od vydavatele a tím pádem za nejlepší velkoobchodní ceny.

Na webu www.indies.eu si udělejte registraci v levém sloupci na záložce MOJE INDIES, zatrhněte, že jste obchodníci s hudbou a my registraci emailem potvrdíme i s výší rabatu na naše zboží, který se počítá z Doporučené pultové ceny. Na tomto webu lze objednat a zakoupit i zboží i od jiných vydavatelů, ale u těch se Vám bude zobrazovat normální cena bez rabatu, protože toto zboží je určeno pro koncové zákazníky.

Několik důvodů proč CD, LP, DVD objednávat přímo u násDobrá velkoobchodní sleva – Vydavatel jako prvovýrobce disponuje nejnižší možnou cenouRychlost dodávky – Přijaté objednávky vyřizujeme a předáváme poště nejpozději druhý pracovní den po přijetí objednávky na dobírku a při platbě kartou nebo po připsání příslušné platby na náš učet bankovním převodemPlatby – Dobírkou / Bankovním převodem / Kartou (Visa, Master Card, Maestro) / Pay PalDodání Českou poštou jako Doporučený dopis / Obchodní balík / EMSZboží zasíláme i jako OBCHODNÍ BALÍK DO RUKY, u něho Česká pošta zaručuje dodání do 24 hod.Pravidelně budete dostávat emailem informace o připravovaných a vydaných titulechPo nastavení vašeho rabatu u každého dalšího přihlášení okamžitě vidíte, za jakou cenu nakupujete, k faktuře nepřipočítáváme žádné další distribuční poplatky.
Praktické informaceVýběr způsobu platby a dodání: dobírkou nebo předem bankovním převodem
Další zprávy

O NÁKUPU
© Indies Scope

IČ 105 34 181     /     Dolní Loučky 191     /     594 55  Dolní Loučky u Brna
×