obal alba

Somnium

Konflikt

Vlastní náklad / 2011
Žánry: punk, rock
R570020
CD 225 Kč

O ALBU

Nové album sa volá "SOMNIUM" čiže po Slovensky "SEN" a na albume je 15 skladieb (54 minút)! Každý si príde na svoje, lebo ako je u Konfliktu už zvykom, aj tento krát do svojej punk muziky namixovali aj iné žánre a skladby sú veľmi rôznorodé. Na tomto albume budú hostují kamaráti z iných kapiel, ako napr: Ota Hereš z ALKEHOLU a TÖRR, Petko a celá dychová sekcia z POLEMICU, na akordeóne zahrá Vlastík z ODPADU, alebo sláčikové trio GALGANI MIŠKA BOBÁŇA, takže máte sa načo tešiť!!!

Čtyry roky je tomu od posledního alba a aby se dodrželo plánování, tak je zde nové album. Opět vychází tedy po 4 letech. Album obsahuje 15 skladeb v trvání 52:30 minut parádní nahrávky. Obsahem digipacku je i plakát + texty, tak to by bylo k náplni.

A jaké album je samotné, « skrýt následující

tedy přesněji hudba. Bez chyby, tak jako vždycky. Samozřejmě i na tomto albu jsou hosté a to hned několik. Ota Hereš z Akeholu, Vlastík z Odpadu hraje na akordeon. Dále zde hostují Polemic a Mišo Bobáň se svými smyčci. Tak toliko je na albu lidí, samozřejmě na menších koncertech tyto lidi neuvidíte.

 

Tvrdost a rychlost na albu nechybí, ani ladnost dané Konfliktu. Konflikt nemusí sahat do tvorby jiných skupin, už si dávno vypilovali vlastní ucelenost a toto album tomu opět dává váhu. Dobré opravdu dobré. Mazlivý Punk pojící se s Crossoverem v kombinaci Trash Core, no nelze chtít víc. Vše pak dotahují textovou částí která se 100% odráží z Punkového hnutí – to je jasné, proč tedy se o tomto zmiňuji. Konflikt textovou část své tvorby má odlišnou od běžných kapel , zabývajících se Punx. Prostě slovní obraty mají odlišné a tím jsou Konflikt Konfliktem.

Co více najdete na kompaktu? Spoustu nápaditosti, vyhrávek a hlavně dobrého pocitu z kvalitního alba. I pozastavení k zamyšlení je vše tak, jak má být? To už si přeberte sami.


To sme my

Na zdravie

Nezmeníte nás!

Mediálna mafia

Viťazny pochod

Justičný omyl

Slzavé ráno

Konzum

Hrdina za nickom

Život obyčajneho človeka

Punk Girl

Lojzova fazuľa

Superstar

Posledné pogo

Konflikt - In Memoriam


MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT Punk | Rock

obal alba

Květy

Střela zastavená v jantaru
Dostupné varianty
CD 254 Kč
MP3 99 Kč
FLAC+mp3 149 Kč
obal alba

Budoár staré dámy

Dobrou noc, světlo
Dostupné varianty
CD 150 Kč
MP3 99 Kč
FLAC+mp3 149 Kč
obal alba

Prouza

V tichosti
Dostupné varianty
CD 254 Kč
MP3 99 Kč
FLAC+mp3 149 Kč
obal alba

Frames a Glen Hansard

The Cost
Dostupné varianty
CD 383 Kč
obal alba

Okrej

Je to důvod
Dostupné varianty
CD 239 Kč
MP3 99 Kč
obal alba

Jarret

Jarret sobě
Dostupné varianty
CD 199 Kč
MP3 99 Kč
FLAC+mp3 149 Kč
O NÁKUPU
© Indies Scope

IČ 105 34 181     /     Dolní Loučky 191     /     594 55  Dolní Loučky u Brna

příměstský tábor Brno