obal alba

Martin Kratochvíl & Jazz Q (Komplet 8 CD)

Martin Kratochvíl & Jazz Q

Supraphon / 2010
Žánry: jazz, rock
SU5872
CD 799 Kč

O ALBU

Exkluzivní balení osmi disků s alby a raritními nahrávkami legendy naší jazzrockové historie!Tento box obsahuje ve formátu CD dosud nevydaná či dlouho nedostupná alba, resp. studiové i live nahrávky s puncem překvapení, to vše z repertoáru kapely Jazz Q Martina Kratochvíla. Sám kapelník tuhle kompilaci vybral a sestavil, jeho hudební kolega Tony Ackermann pak doplnil velmi zajímavou vzpomínkou.Od úvodní Pozorovatelny po závěrečné bonusové Co se na desky nevešlo jde o poslouchání špičkových skladeb, instrumentalistů i vokalistů. Vedle klávesisty Kratochvíla uslyšíte pro mnohé zásadní obsazení Francl, Padrůněk, Vrbovec a Dugganová, postupující čas pak představil i další z jeho stálých či jen příležitostných partnerů. Jsou tu tedy také Andršt, Faukner, Laun, Martinec, Tomek, Helešic, Trnavský, Petr či Kozma, v roli hostů pak ještě dvě desítky dalších, včetně Koubkové, Kalandry, Kulhánka, J. Veselého, Grigláka nebo C&K Vocalu.Velká paráda pro všechny pamětníky a velké dobrodružství i pro ty mladší fandy muziky s chutí objevovat hudbu na pomezí rocku a jazzu, nebo jazzu a rocku, jak je libo.Jazz Q: historie české hudební fusion z let 1974 až 1991 na osmi CD!

Celkový čas: 06:45:08

Skladby:

CD 1:

POZOROVATELNA: Pori 72; Pozorovatelna; Trifid; Klobásové hody; Kartágo; Walter L.; Pozorovatelna II; Kartágo II; Percenta pro hnízdovku.

CD 2:

SYMBIOSIS: From Dark To Light (Ze tmy do světla); Lost Soul (Ztracená láska); Starbird (Hvězdný pták); The Wizard (Čaroděj); Epilog; Presage (Předzvěst).

CD3:

JAZZ Q 1974 - 75 LIVE: Watch Out; My Mother mě porodila v strouze; We All Had A Real Good Time; Sanctuary; Giving Up; Freedom Jazz Dance; Lonesome; Living For The City; Co dům dal.

CD 4:

ELEGIE: Slunovrat; Naděje; Citadela; Tanec; Létavice; Toledo; Žravá dáma; Věštba.

CD 5:

ZVĚSTI: Klekánice; Vzkříšení; Šlépěj; Jinotaj; Tříšť; Korouhvička; Krůpěj; Větroplach.

CD 6:

HODOKVAS: Poprask; Vřesoviště; Madona; Pralesní píseň; Dejvické blues; Šerosvit.

CD 7:

HVĚZDOŇ: Trhanec; Rozepře; Procitání; Silvestr na Baštírně; Peruť; Pivo v prášku; Hvězdoň; Boží člověk.

CD 8:

BONUSY: Blues starý ženský; Zlý sen; Jsem svá; Ovčí vlna; Blues holky na vdávání; Velký bohém; Pražská boogie; Zatmění měsíce; Blues podzimního odpoledne; Obchodník s deštěm; What A Way To Start; Why Do I Have To Move; Konstelace; Witness To The World (Svědek světa); Good Bay!.


MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT Jazz | Rock

obal alba

Květy

Střela zastavená v jantaru
Dostupné varianty
CD 254 Kč
MP3 99 Kč
FLAC+mp3 149 Kč
obal alba

Budoár staré dámy

Dobrou noc, světlo
Dostupné varianty
CD 254 Kč
MP3 99 Kč
FLAC+mp3 149 Kč
obal alba

Prouza

V tichosti
Dostupné varianty
CD 254 Kč
MP3 99 Kč
FLAC+mp3 149 Kč
obal alba

Frames a Glen Hansard

The Cost
Dostupné varianty
CD 383 Kč
obal alba

Okrej

Je to důvod
Dostupné varianty
CD 239 Kč
MP3 99 Kč
obal alba

Jarret

Jarret sobě
Dostupné varianty
CD 249 Kč
MP3 99 Kč
FLAC+mp3 149 Kč
O NÁKUPU
© Indies Scope

IČ 105 34 181     /     Dolní Loučky 191     /     594 55  Dolní Loučky u Brna
×