obal alba

Turn Me On

Nero Scartch

420 Production / 2018
Žánry: pop
NS1801
MP3bitrate 256-320 kbps 19 Kč
FLACbezztrátová komprimace, MP3 přibaleny zdarma 29 Kč

O ALBU

Provokuje a posouvá hranice popu! Nèro Scartch vydává nekompromisní singl Turn Me On


V Praze, 12. listopadu 2018 - Jakub Svoboda alias Nèro Scartch je mladý český producent a multi-instrumentalista. Vedle své domovské kapely Mydy Rabycad vyniká i na sólové dráze. Po rockovějším debutovém albu Piece Of My Life se ke slovu dostává minimalistická elektronika.

První singl kromě kontroverze také předznamenává cestu, na kterou mladý umělec nastoupil. Ke svým fanouškům promlouvá jasným hlasem. „Rád bych teď vydával pravidelněji singly nebo EPčka, která budou jakousi formou hudebního deníku – zkrátka budou o pro mě aktuálních tématech. Nebudu se vázat ani žánrově, možná někdy ani jazykově,“ plánuje Nèro a přidává vysvětlení. „Nejen, že nový materiál je hodně nesourodý, ale dalším důvodem, proč neplánuju plnohodnotné album, je to, že při intenzitě práce v Mydy Rabycad to není možné stihnout. Tudíž budu právě nahrávat jednotlivé skladby a postupně je vypouštět.“ A protože má v plánu přijít ještě v zimě s další skladbou, a pak si udržet čtvrtletní tempo vydávání, můžeme očekávat další originální počiny.

Video a audio:  https://goo.gl/8AMVXX

Vydání singlu doprovází videoklip, který působí přinejmenším dekadentně. Navazuje tak na dosavadní tvorbu, pro kterou byla spojujícím prvkem temná atmosféra. „Na rozdíl od předchozího klipu, ale není novinka tak temná a negativní. Ilustruje jedno konkrétní období neodolatelné touhy, promiskuity a obžerství. Píseň i klip jsou pro mě v holé podstatě vlastně romantické záležitosti. Je to dvoření se ženám a ženskému tělu. Akorát velice naléhavým, až animálním způsobem. Říká se, že každá kapela by měla mít svůj „oplodňovák“. Tak tohle je spíš trochu takový „znásilňovák“.“

 

 

Práce pro Mydy Rabycad zabírá Nèrovi většinu času, sólovou dráhu ale nestaví na vedlejší kolej.„Písničky pro Mydy jsou často skupinový tvůrčí proces, to je i ten důvod, proč je to tak své. Nèro Scartch projekt je pro mě zase ventilování mých starostí, bolestí, slastí i tužeb bez jakýchkoliv hranic. Často to pro mě má i účinky terapie. Zkrátka zapisuju, co ze mě vychází, přetvářím často negativní pocity v něco, z čeho mám radost. Daná záležitost se pro mě napsanou písní často uzavře a už jí nemusím řešit. Přestože je to vlastně často mimo mou komfortní zónu. Ale to mě na tom i hrozně láká.“

 

Svou terapií, ztělesněnou jakýmsi hudebním deníkem, bude Nèro Scartch své fanoušky provázet i v následujících měsících. Nevynechejte tedy návštěvu jeho přítomnosti na sociálních sítích, aby vám neunikla žádná z jeho originálních a silných skladeb.


SKLADBY

ukázka název stáhnout cena zdarma

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT Pop

obal alba

Okrej

Je to důvod
Dostupné varianty
CD 239 Kč
MP3 99 Kč
obal alba

Big Blue Ball

Big Blue Ball
Dostupné varianty
CD 379 Kč
obal alba

Jaryn Janek

Ty lidi
Dostupné varianty
CD 254 Kč
MP3 99 Kč
FLAC+mp3 149 Kč
obal alba

Luno

Zeroth
Dostupné varianty
CD 254 Kč
MP3 99 Kč
LP 299 Kč
FLAC+mp3 149 Kč
obal alba

Psychedelic Morning

Cigareta ve dvou
Dostupné varianty
CD 254 Kč
MP3 99 Kč
FLAC+mp3 149 Kč
O NÁKUPU
© Indies Scope

IČ 105 34 181     /     Dolní Loučky 191     /     594 55  Dolní Loučky u Brna
×