obal alba

Hypnotized

Prostitutes

Vlastní náklad / 2016
Žánry: rock
TPT01
MP3bitrate 256-320 kbps 15 Kč
FLACbezztrátová komprimace, MP3 přibaleny zdarma 19 Kč
WAVnekomprimovaný formát, MP3 přibaleny zdarma 25 Kč

O ALBU

Jako ochutnávku nové desky, kterou kapela začne natáčet koncem roku,  vydávají The Prostitutes singl Hypnotized. Na tom se poprvé představí i nový baskytarista skupiny Jan Vegy Táborský.

Na začátku roku 2016 vydala kapela své čtvrté řadové album Zum Passer, které vřele přijali hudební publicisté a řada z nich jej označila za nejalternativnější či nejzajímavější v historii skupiny. Album se vyznačuje střídáním různých poloh a přiznáním řady vlivů, to samé se odehrává i během koncertů. Naživo se o tom budou moci přesvědčit ti, kteří dorazí na dva poslední koncerty před studiovou pauzou. První se odehraje v Brně v Kabinetu Múz 7. prosince, o den později pak The Prostitutes vystoupí v pražském Paláci Akropolis. Hostem pražského koncertu bude objev české elektronické scény Nèro Scartch a „prostitutky“ na něm mimo jiné představí singl z chystané nové desky. 

Singl Hypnotized bude první vlaštovkou nadcházející desky, která vznikne začátkem příštího roku, a na které se zároveň poprvé představí nový baskytarista kapely Jan Vegy Táborský. Toho hudební fanoušci mohou znát z jeho ostatních kapel Wild Tides, Black Lion, Birds & Wolves nebo nově chystaných F V T V R E.

„Do dneška si pamatuju, jak sem jeden den po praxi na střední škole koupil časopis Filter, ve kterém bylo zadarmo CDčko The Prostitutes – Hometown Zombies. V té době mi bylo tak 18 a jel sem spíš americkou punkrockovou scénu, ale zamiloval jsem si z toho CD stejnojmennou skladbu, a na základě toho sem pak byl na koncertě v Roxy. Pak přišlo Deaf to the Call, ze kterýho sem se pos*al a byl kvůli tomu na dalších koncertech. Znal jsem se dlouho s Adamem, který s nimi hrál po Šmitym a tak jsem se s klukama seznámil. Dělal jsem jim pak dokonce jednou kytarovýho technika na koncertě v Akropoli. Časem jsem se začal zajímat víc o britskou scénu a její historii, a zamiloval se do kapel jako The Cure, Davida Bowieho nebo New Order a pochopil, odkud pocházejí kořeny The Prostitutes. Proto když jsem v létě dostal nabídku s nimi hrát, neváhal jsem ani vteřinu. Nejenom, že je to pro mě čest, ale v první řadě radost, jak po lidský, tak i hudební stránce a já jim za to děkuju,“ dodává Vegy, kterého pražští fanoušci uvidí s The Prostitutes 8. prosince v Paláci Akropolis.


SKLADBY

ukázka název zdarma

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT Rock

obal alba

Květy

Střela zastavená v jantaru
Dostupné varianty
CD 254 Kč
MP3 99 Kč
FLAC+mp3 149 Kč
obal alba

Budoár staré dámy

Dobrou noc, světlo
Dostupné varianty
CD 254 Kč
MP3 99 Kč
FLAC+mp3 149 Kč
obal alba

Prouza

V tichosti
Dostupné varianty
CD 254 Kč
MP3 99 Kč
FLAC+mp3 149 Kč
obal alba

Frames a Glen Hansard

The Cost
Dostupné varianty
CD 383 Kč
obal alba

Okrej

Je to důvod
Dostupné varianty
CD 239 Kč
MP3 99 Kč
obal alba

Jarret

Jarret sobě
Dostupné varianty
CD 249 Kč
MP3 99 Kč
FLAC+mp3 149 Kč
O NÁKUPU
© Indies Scope

IČ 105 34 181     /     Dolní Loučky 191     /     594 55  Dolní Loučky u Brna
×