obal alba

20 letů / Puding 2DVD - Live at Archa

Už Jsme Doma

Indies MG / 2006
Žánry: alternative, rock
MAM287
DVD 269 Kč

O ALBU

Své 20. narozeniny oslavila světoznámá kapela původem z Teplic - Už jsme doma – nejen velkým koncertem v pražském Divadle Archa, ale také vydáním live CD z tohoto koncertu.
DVD „20 Letů“  se skládá ze 2 disků. Na prvním je záznam celého koncertu k 20. narozeninám kapely v  pražském Divadle Archa z října loňského roku.    Koncert byl složen ze 2 částí:
První, cca čtyřicetiminutová skladba, která byla sestavena z úryvků celkem 20-ti písniček z období od úplných počátků až po album Uši za účasti většiny bývalých členů skupiny. Na pódiu se objevili Jindra Dolanský, Alice Flesarová, Romek Hanzlík, Jarda Cvach, Honza Čejka, Petr Böhm, Jirka Závodný, Ota Chlupsa, Roman Kolařík, Milan Nový a další.
Druhá, sestavena z  výběru, ale to už celých písní. Většinou šlo o písně z alba Rybí tuk, ale i písně starší v současných aranžích. Všechny písně této části byly doprovázeny zhruba 20ti členným smíšeným sborem pod vedením sbormistra Lukáše Prchala.

Druhé DVD obsahuje obrovské množství archívního materiálu - např. záznamy z koncertů v Goražde v době války na Balkáně, vystoupení v USA, v Japonsku, případně ukázky z různých filmů, které běžely jednou dvakrát před mnoha lety v televizi. Dále spousta rozhovorů, fotografií atd., atd.


DVD1 - Sestřih Bratřih (Ámen, Dítě, Krešlak, Uprostřed slov, Soubor opatření, Fíkus, Tradiční kočka, Jazz 1960, Tangrešt, Cajdák, Belveder, Jdi tam, nevím kam, přines to, nevím co, Todobot, Vodník, Kouzelník, Uši, ticho, Pot, Metafyzik, Jó nebo nebo), Maria Krone - Moteto, Řeč, Kovbojská, Juleček, Tání, Tvář, Jassica, Lavina, Mlha, Strach, Telefon, Napůl, Chvíle, Hollywood, Kůželína /

DVD2 - je šedesátiminutovým dokumentem o skupině obsahující na tucet rozhovorů s bývalými členy, hudebními kritiky, a fanoušky, plus vzácná archivní stopáž a hudební klipy.


MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT Alternative | Rock

obal alba

Květy

Střela zastavená v jantaru
Dostupné varianty
CD 254 Kč
MP3 99 Kč
FLAC+mp3 149 Kč
obal alba

Budoár staré dámy

Dobrou noc, světlo
Dostupné varianty
CD 254 Kč
MP3 99 Kč
FLAC+mp3 149 Kč
obal alba

Prouza

V tichosti
Dostupné varianty
CD 254 Kč
MP3 99 Kč
FLAC+mp3 149 Kč
obal alba

Frames a Glen Hansard

The Cost
Dostupné varianty
CD 383 Kč
obal alba

Okrej

Je to důvod
Dostupné varianty
CD 239 Kč
MP3 99 Kč
obal alba

Jarret

Jarret sobě
Dostupné varianty
CD 179 Kč
MP3 99 Kč
FLAC+mp3 149 Kč
O NÁKUPU
© Indies Scope

IČ 105 34 181     /     Dolní Loučky 191     /     594 55  Dolní Loučky u Brna

příměstský tábor Brno