obal alba

Takový sníh už nepadá

Kučera Ilja ml.

Vlastní náklad / 2014
Žánry: mluvené slovo
TBN002
CD 218 Kč

O ALBU

Soubor drobných rodinných příběhů na pomezí povídek a memoárů čte herec Roman Štolpa. „Kniha, kterou držíte v ruce, není vlastně moje kniha. Je to ve skutečnosti knížka mého otce. Já se jen samozvaně ujal role vypravěče.“ Píše v úvodu své beletristické novinky spisovatel, publicista a hudebník Ilja Kučera ml.

S laskavostí, nostalgií ale i ironií a vtipným nadhledem se autor vrací do studentských let svého otce, do jeho ochotnických časů na rodném Příbramsku, k sedmatřiceti rokům stráveným v Československém rozhlase, kde ve zlaté éře šedesátých let patřil k pilířům rozhlasové zábavy. Představuje ovšem svého otce i jako svérázného tatínka a neméně svérázného dědečka.

Takový sníh už nepadá je čtvrtým beletristickým počinem Ilji Kučery ml. Po novele Když už jsem se narodil (1992), povídkové knížce Die Puppenklinik (2002) a románu Pravděpodobně láska (2008). Vedle nich je autorem pěti monografií z oblasti rockové hudby a hudebního divadla (ty ve spolupráci s J. Panenkou). Ilja Kučera ml. rovněž kráčí ve stopách svého otce jako autor a moderátor populárních pořadů Českého rozhlasu Divadlo noc a Noční proud.

 

01.   Úvod
02.   Pod palbou kaťuší
03.   A já ti říkám, že hoří!
04.   Ten náš pitomec, to je ale blbec
05.   Tenkrát v době senoseče
06.   Rada Vacátko by se divil
07.   Pán přijel údolím Slivenu
08.   Takový sníh už nepadá


Žánr: Povídky a memoáry
Stopáž: 72:59

Autor: Ilja Kučera ml.
Čte: Roman Štolpa
Hudba: Raven


MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT Mluvené slovo

O NÁKUPU
© Indies Scope

IČ 105 34 181     /     Dolní Loučky 191     /     594 55  Dolní Loučky u Brna
×